Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.2 tsi chip tuning ile %30 güç artışı alınıyormuş?

Peki hocam garanti dışına yapilan islemle motor ve sanjuman gaeanti disina çıkıyor mu ?
vag dan bulunabiliyor ciddi bi araştırma arayış içersine girebilirler.benım cordoba vag beyni servisde error veriyor :D aslında yazılımın zararı yok audi mersedes bmw gibi araclara yazılım yapıyorlar bizimkisi ne ki.motor şanzıman başka sebeble bozulur yazılıma bahane edebilirler.teknolojı ilerliyor devamlı guncellenen bişi programlar.şuan ne nedir tam net cevap veremiyom.

vag dan bulunabiliyor ciddi bi araştırma arayış içersine girebilirler.benım cordoba vag beyni servisde error veriyor :D aslında yazılımın zararı yok audi mersedes bmw gibi araclara yazılım yapıyorlar bizimkisi ne ki.motor şanzıman başka sebeble bozulur yazılıma bahane edebilirler.teknolojı ilerliyor devamlı guncellenen bişi programlar.şuan ne nedir tam net cevap veremiyom.
En iyisimi boz hic kurcalmadan motoru 105 hp idare edelim :)
Arac 0 jant ve yay dusunuyoeum bide susturucu

En iyisimi boz hic kurcalmadan motoru 105 hp idare edelim :)
Arac 0 jant ve yay dusunuyoeum bide susturucu
öncelikle hayırlı olsun...jantları replika yapma hem riskli hem kırılma tehlikesi var.bu replıkalar feyste reklam köşelerindeki 39 liralık adidaslara benzer :) yay 3.5 düşür tam indirme...başkada bişi yapma derim.dsg alacaksan mutlaka garantiyi uzattır

105 kötü beygir değil :D benım cordoba da 105 beygir daha fazlası da döker herhalde kaldırmaz gariban düldülüm :)

öncelikle hayırlı olsun...jantları replika yapma hem riskli hem kırılma tehlikesi var.bu replıkalar feyste reklam köşelerindeki 39 liralık adidaslara benzer :) yay 3.5 düşür tam indirme...başkada bişi yapma derim.dsg alacaksan mutlaka garantiyi uzattır
Haklisin önce kendime guzel bir jant lastik takımı bulmam gerekli iyi bir yay sistemi almam gerekli sanirim onerileriniz benim icin onemli benim duldul simdi orda mahsum mahsum yatıyor.

Haklisin önce kendime guzel bir jant lastik takımı bulmam gerekli iyi bir yay sistemi almam gerekli sanirim onerileriniz benim icin onemli benim duldul simdi orda mahsum mahsum yatıyor.
şimdi şu var.vw audi seat ve skoda arac gruplarında sert süspansıyona sahip araclar.sachs marka yağlı amortisor.temiz yollarda sıkıntı yok bozuk yollarda ii takırtı tukurtu yapıyor.ben cordobamdakı amortisor sistemini keyfi bilstein b4 gazlı amortisorle değiştirdim rahatladım ii yaylanıyor şuan :D tek farkı yağlı amortisor koltuğa yapıştırıyor diğer gazlısa konfor oldugu için savuruyor hepsi bu :)

Geri
Üst Alt