Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.2 tsı style aracıma navigasyon?

HAKANAY

Kayıtlı Üye
iyi günler merhaba herkese.bi konu hakkında bilgi almak istiyorum.ibizaya orijinal navigasyon takılabiliyo mu, fiyatı nedir, piyasadan herhangi bir navigasyon alıp taksam garanti için sıkıntı olur mu?yardımcı olursanız sevinirim.uzun yola çok çıkıyorum.

herhangi bir navigasyon garanti sıkıntısı yaratır orjinal olarak tomtom takıyor servis bir sorun derim

aracınızın garantisi devamediyosa servis sorun cıkarta biliyor farklı markalarda yoksa en kolayı portatif bagımsız bi naviyle işini görebilirsin

ben görmedim ibizada navigasyonlu teyp

arkadaşlar ibizaya normal 150 200 tl civarı bir navigasyon takabilirmiyiz cama veya konsola...nette satılıyor ama araca bağlamak gerekiyor mu sigortalara veya başka biyere

aracına navigasyon taktıran yok mu acaba...bakıyorum navigasyona ama 5 inç mi iyi olur 7 inç mi acaba 7 inç büyükmü olur ibiza için

aracına navigasyon taktıran yok mu acaba...bakıyorum navigasyona ama 5 inç mi iyi olur 7 inç mi acaba 7 inç büyükmü olur ibiza için
ben zamanında araca teyp getirimiştim 6.5 inç içinde navigasyonda vardı aracınız makyajlı kasa değilse bi düşünün derim

ben samsung note 2 kullandım :) telefon varken gerek duymadım ekstra navigasyon takmaya :) ama orta konsola multimedya ekran takacağım araştırmalarım devam ediyor.

ben samsung note 2 kullandım :) telefon varken gerek duymadım ekstra navigasyon takmaya :) ama orta konsola multimedya ekran takacağım araştırmalarım devam ediyor.

benim taktığım şuydu yakında tekrar getirtmeyi düşünüyorum:

u8801.jpg

Geri
Üst Alt