Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.2 tsı style aracıma navigasyon?

bende düşünüyorum aynen bundan, geri vites desteği varmı acaba? maliyeti nedir?

evet var. 1300-1400 gibi bir masrafı olacak. wifi adaptorü ve navigasyon haritası içinde olacak (8gb) geri görüş kamerası takıp kullanılabilir resminide atayım şöyle

udxh4.jpg

Gercektern cok guzel fakat bizim 4 lüler isi bozuyor onu nasil vitesin oraya alicaz kim kaca yapar.

evet var. 1300-1400 gibi bir masrafı olacak. wifi adaptorü ve navigasyon haritası içinde olacak (8gb) geri görüş kamerası takıp kullanılabilir resminide atayım şöyle

udxh4.jpg
Abicim nerden getirtiyorsun bunu acaba? Ben de istiyorum da. Bir de montaj nerde yaptırabiliriz uygun bir yolla?

Abicim nerden getirtiyorsun bunu acaba? Ben de istiyorum da. Bir de montaj nerde yaptırabiliriz uygun bir yolla?

vallahi uygun yolla kendiniz yapabilirsiniz çok basit söküp takması en zor iş teyp çerçevesini çıkarmak desem yeridir. gerisi soketlere gerekli kabloları takmak(ki kullanım klavuzu var)

Gercektern cok guzel fakat bizim 4 lüler isi bozuyor onu nasil vitesin oraya alicaz kim kaca yapar.

ben getirdiğim zaman sizinki gibi 4 lüleri ortada olan birine sattım. ben hallederim dedi sonra da yapamadım gibi bi feedback almadım demekki yapmış bir türlü ama nasıl yaptı bilmiyorum

4lüler makyajsız kasalardaki gibi vitesin önündeki düğmelere alınıyor, o şekilde uygulama yapılıyor, teybi söktüğünüz zaman o butonlar da geliyor, onlar aşağı sök tak yapılıyor bitiyor iş, bir tek kablolarını aşağı almak biraz meşakatli olacaktır onun dışında basit bir iş

ha bu arada, cama yapıştırılan navigasyon neden bozsun ki aracın garantisini, araca bir montaj vs yapılmıyor, çakmak adaptörünü takıyorsunuz bitiyor, o kadar da değil :D

Servis acaba 4'lu isini kaca yapar sonucta parca falan gitmiyor heralde, bi yer degisimi olacak.

Geri
Üst Alt