Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbıza 1.2 tdı copa hakkında

50 tl mazotla 250 km karma= 5,4 lt yakıyor demektir ki, bu benim aracın tüketimine denk gelir..1.3 cdti, şehir içinde bu tüketimi anca yapıyor..ben karma tüketimde 4,5 bile yakmaz diye düşünüyorum..

Evet dedigin dogru ama dedigim araclar sehir ici sanki daha ekonomik geldi bana belki sacma karsilastirma olacak ama passat 1.9 tdi de kullandim sanki bana corsa cdti daha ekonomik geldi agirlik vs de farkedebili
Bu arada corda ile 50 tl ile 250 km yaptim ama sakin kullanmadim hic bu ara sakin kullanayim bakalim degerler ne olacak

Zaten copayı guzellestireyim diye bir sürü para harcarsın..cupralari bocalari gördükçe:)

Erkan abi o kadar dogru bıse soledın kı en azından jant yay merceklı far bılmem ne bı dunya param kesın gıdıcek oo kesın ama seatı bırakmakta ıstemıyorum mantıgım sunu soluyo '' seat olsun bosu olsun ama gene seat olsun'' ondan vazgecemıyorum :)

Erkan abi o kadar dogru bıse soledın kı en azından jant yay merceklı far bılmem ne bı dunya param kesın gıdıcek oo kesın ama seatı bırakmakta ıstemıyorum mantıgım sunu soluyo '' seat olsun bosu olsun ama gene seat olsun'' ondan vazgecemıyorum :)
Egecim zaten bende en mantiklisi dedim punto için..yoksa gönlümüz herzaman seat ile tabikide:eek:key:

Egecim zaten bende en mantiklisi dedim punto için..yoksa gönlümüz herzaman seat ile tabikide:eek:key:

walla abi anlıcagın hıc bılmıyorum eger bı ogrencı evı ıcın ıkna etmeyı basarabılırsem bı secenekte bu ne arabamı satmak zorunda kalırım ne baska bıse ama zaman gosterıcek bakalım ne olcagını

Hakkında hayırlısı o zaman ama inşallah leonunu satmadan halledersin..ben bile senede bir araba değişen adamım, cocuğum gibi oldu bu kiyamiyorum..aldım bebekti ilk önce yürümeyi öğrettim sonradan koşmayı öğrendi şimdi fırtına çok asi.. kiyamiyorum..

Hakkında hayırlısı o zaman ama inşallah leonunu satmadan halledersin..ben bile senede bir araba değişen adamım, cocuğum gibi oldu bu kiyamiyorum..aldım bebekti ilk önce yürümeyi öğrettim sonradan koşmayı öğrendi şimdi fırtına çok asi.. kiyamiyorum..

walla abi bende cok uzuluyorum o kadar ugrastım sımdı sırf yakıt konusundan satmak ıstemıyorum :(

sıkıntı yok karizma çizilmez :) golf v 2.0 150hp den ibiza st 1.4 85hp ye geçtim bende :)

sıkıntı yok karizma çizilmez :) golf v 2.0 150hp den ibiza st 1.4 85hp ye geçtim bende :)

walla karızmasında falan degılım ıbıza da yeterınce yakısıklı bı araba bırıncısı leon dan sonra cok kucuk gelcek ıkıncısı leonu cok sevıyorum butun sıkıntım benzın parası arabanın da fazla yakması degıl ben yetısemıyorum artık ama dedıgım gıbı eger ogrencı evım olcak olursa hayatta leon dan ayrılmam :D :D

Geri
Üst Alt