Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbıza 1.2 tdı copa hakkında

evet bı ıncelemek lazım onu da fiyat farkıda fazla degıl aslnda bi bakıcam onada

ben olsam ibizayada polo ya da o kadar para vermezdim polo şirket içinde sürekli kullandığım bir araç sıfır alındığı günden beri kullanıyorum.Bence vw grubunun alınmayacak aracı polo o paraya değmez bence...
ibiza da şahsi aracım sıfır aldım konfor adına kesinlikle sizi memnun etmeyecek bir araç...Leondan sonra ibizaya geçmek,hemde o kadarr para vermek değmez

ben olsam ibizayada polo ya da o kadar para vermezdim polo şirket içinde sürekli kullandığım bir araç sıfır alındığı günden beri kullanıyorum.Bence vw grubunun alınmayacak aracı polo o paraya değmez bence...
ibiza da şahsi aracım sıfır aldım konfor adına kesinlikle sizi memnun etmeyecek bir araç...Leondan sonra ibizaya geçmek,hemde o kadarr para vermek değmez

kesınlıkle haklısınız ama butcem en fazla buna el verıyo yoksa leon dan ıbıza ye gecmek kesınlıkle sacmalık sınıf dusucem ama gercekten daha ustune cıkamıyorum ogrencı oldugum ıcın kredı alma sansım zaten yok kı aılem ızın vermez ona o yuzden tek sansım bu ıkı model arasında karar vermek :(

bence 2. el 1.9-2.0 tdi alınıp, hem daha yüksek performans, hem de daha az yakıt ücretine kavuşulabilir..

bende onu diyecektim ikinci el niye düşünmüyorsun

Şimdi ben dicektim ikinci el neden düşünmüyorsun diye gençler bendne hızı çıktı. Benimde aracım benzinli bende bıktım ama lpg de taktırmak istemiyorum.

Arkadaslar evet ıkıncı el secenegı de varda bırıncısı az km de bulmak zor bı ıs ıkıncısı ben ayda 2500 km den fazla yapıyorum nerdeyse o yuzden sıfır alıp hanı kendım eskıteyım dıye dusundum ama bakmalı ıkıncı elde dogru soluyosunuz

Bu araba nın ıcıne bıse koymamıslar ya yol bılgısayarı yok derı dıreksıyon yok ama hız sabıtleme var nasıl bır donanım bu ben anlamadım albea nın en ucuzunda bıle yol bılgısayarı var

Kalite anlaminda azda olsaleonun altinda olacak ama anormal ekonomik bir arac ve leondan cok daha ferah bi arac madem ekonomik istiyosun sat leonu corsa 1.3 cdti ibiza diesel yada temiz bi 2.el polo diesel olabilir

Kalite anlaminda azda olsaleonun altinda olacak ama anormal ekonomik bir arac ve leondan cok daha ferah bi arac madem ekonomik istiyosun sat leonu corsa 1.3 cdti ibiza diesel yada temiz bi 2.el polo diesel olabilir

tek ıstedıgım sey ekonomık olsun su deposu ucuza dolsun ve cok gıtsın dedıgınız gıbı arac anormal sekılde ekonomık bı tane vıdeo ısledım basınca 200 km ye kadar da cıkıyo kı basma durumum cok ekstra bıse olmadıgı surece olmaz tek problem donanımı nı beyenmedım en azından o kadar para verıcegım araba da bı yol bılgısayarı ararım oda yok neyse bakalım bulucaz bıseler belkı bana ogrencı evı acarlarsa satmaktan vazgecıcem

Geri
Üst Alt