Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.0 ref.

frknylmz38

Kayıtlı Üye
en kisa zaman icerisinde bu araci almayi dusunuyoruz.ne yazik ki makyaji bekliyecek kadar zamanimizda yok..oncesinde 1.4 st ref kullanmistim.
Seat İbiza 1.0 75 ps Reference donanim aracin cekisi yakiti klimasi yol tutusu kisaca kullanan arkadaslar varsa deneyimlerini aktarirlarsa sevinirim.tesekkur ederim simdiden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şehir içimi kullanacaksınız aracı eğer öyle ise tmm olabilir de uzun yola falan gidecekseniz biraz sizi üzer gibi ben hiç kullanmadım ama motor hacmi ve gücü olarak baktığımızda benden fazla birşey bekleme seni a noktasından b noktasına götürürüm der gibi.Ama herşeyden önce hayırlısı olsun

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yogunlukla sehir ici ama sehir disida nadir yani yilda 2 kez felan diyelim.aman aman bi beklentim yok zaten gotursun getirsin yeter .donanimida bana yeterli geldi birde 2012 kasalarda kapi ustlerinde tutacak vardi bu en yeni makyajlida kaldirilmis sanirim

1.0 75'ten performans beklersen pişman olursun normal kullanıcam dersen işini görür.

Sanziman oranlari cok kisa resimde paylastim.
90 km/h de 5. Viteste 3000 devir ceviriyor.
1.2 tsi almanizi oneriim
bk4P3m.jpg

kesinlik ahim sahim bi performans beklentim yok ekonomik olsun yeter.zaten dag bayirdada onemli degil 20-30 yillik reno lar cikiyor bu hayli hayli cikar :) ama uzun yolda en ekonomik hale getirelim dersek 80 km hizla felan gitmemiz lazim galiba. 80 km yeterli olacaktir. 41.900 fiyati var ortalama bayi ne kadar indirim yapar bilginiz var mi

kesinlik ahim sahim bi performans beklentim yok ekonomik olsun yeter.zaten dag bayirdada onemli degil 20-30 yillik reno lar cikiyor bu hayli hayli cikar :) ama uzun yolda en ekonomik hale getirelim dersek 80 km hizla felan gitmemiz lazim galiba. 80 km yeterli olacaktir. 41.900 fiyati var ortalama bayi ne kadar indirim yapar bilginiz var mi

Bayiler genelde maximum 1500 kadar bir indirim yapıyor ama 1.0'a 41.900 vereceğine gerekirse bekleyip bir kaç ay 1.2 TSİ almanı öneririm 45.900 şuanda ama 44.500 lere alabilirsin.

Bayiler genelde maximum 1500 kadar bir indirim yapıyor ama 1.0'a 41.900 vereceğine gerekirse bekleyip bir kaç ay 1.2 TSİ almanı öneririm 45.900 şuanda ama 44.500 lere alabilirsin.

oncelikle 1.0 motoru tercih etmemde ki sebep lpg uyumunun olmasi.performanstan ziyade ekonomi olmasi tercih sebebi.yoksa 1.2 tsi in performansi beni uzmez bende ayni fikirdeyim ama kullanim seklim 1.0 a daha yatkin.
bayide tanidik var 40 a baglanir diye dusunuyorum duz hesap.

bende merak ediyorum

Geri
Üst Alt