Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza ön tampon altı spoyler ve petek radyatör ızgarası

eengineer

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, üstadlar, :)

2007 ibiza için ön tampon altı spoyler ve petek radyatör ızgarasını nerden bulurum kaça bulurum bir fikir verebilir misiniz?

ön tampon lipi ibiza için yok. ibizalara tatığımız lipler leon cupra r lipidir. ibizalarada uyuyor. servisten bulabilirsin 75 tl ye. petek panjur hakkında bilgim yok ama serviste satılır muhtemelen

yani bu spoyler standart ibizaların tamponları içinde uyumlu olur mu? benim tampon cupra tampon değil, ortasına içe doğru bir çıkma yok yani?

yani bu spoyler standart ibizaların tamponları içinde uyumlu olur mu? benim tampon cupra tampon değil, ortasına içe doğru bir çıkma yok yani?

seninkine cupradan daha iyi olur cunki senin tamponun onu cok yuwarlak gelmiyo daha iyi oturuyor fr tampon sa eger seninki

seninkine cupradan daha iyi olur cunki senin tamponun onu cok yuwarlak gelmiyo daha iyi oturuyor fr tampon sa eger seninki

çok saolun arkadaşlar, şimdi bu parçayı alsam standart ibiza tamponuna olur yani standart ile fr aynı zaten.. montajı serviste yapılabilir mi yoksa sanayi işi tutturma mı yapıyoruz?

çok saolun arkadaşlar, şimdi bu parçayı alsam standart ibiza tamponuna olur yani standart ile fr aynı zaten.. montajı serviste yapılabilir mi yoksa sanayi işi tutturma mı yapıyoruz?

ben dogusta yaptirmistim orasi sana kalmis istedigin bir yerde yaptir ama el sanati iyi olsun ustanin sonucta tampona alttan delik aciyo ortadan kollari sokmak icin ;) uyuyo servisten temin edebilirsin 70 75 arasi bisi olmasi lazim cupra r on tampon alti lip olarak gecio tam adi

Orta ızgara bütün tamponlara sorunsuz olur. Cupra ya da herhangibir tampon olması birşeyi değiştirmez. Çiftinin fiyatı serviste 17TL gibi bir fiyat.

Alt lip ise direk olmuyo tampona. Fibercide biraz uçlarından kestirip eğdirmeniz gerekir. Bir de tampona vidalanması lazım.

Alt lip ise direk olmuyo tampona. Fibercide biraz uçlarından kestirip eğdirmeniz gerekir. Bir de tampona vidalanması lazım.

şimdi karıştı biraz.. :) bu alt lipi alıp sorunsuz taktırabilir miyim, yoksa illa işlem görmesi gerekecek mi yani.. bizzat taktıran arkadaşımız varmı bir resim vs yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Üst Alt