Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza ön tampon altı spoyler ve petek radyatör ızgarası

ben fr tampona taktırmıştım. tampona vidalanıyor. takıldıktan sonra tamponun yanlarında fazlalık kalmıştı. lip biraz uzun nedeni ise leon için olması. o fazlalıklarıda kesiyorlar. ayberkin dediği gibi fibercide taktırırsan daha iyi olur. takıldıktan sonra gayet güzel oluyor. tamponda herhangi bir kesme biçme olayı olmuyor. sadece tampona vidalandığı için alttan delik açılıyor ama delikler tabiki görünmüyor.

şimdi karıştı biraz.. :) bu alt lipi alıp sorunsuz taktırabilir miyim, yoksa illa işlem görmesi gerekecek mi yani.. bizzat taktıran arkadaşımız varmı bir resim vs yardımcı olabilir misiniz?

İşlem derken çok basit birşey. Tamponu bozan bir işlem değil.

yardimci olan herkeze cok tesekkurler... lipi aliyoruz, fibercide taktiriyoruz :):) tampona tam oturuyor ama kenarlardan hafif uzun geliyor, onuda kestiriyoruz :):) anladigim kadari ile :):) eger fr tampona takilmis bir resim yukleyebilen olursa cok memnun olurum :):) selamlar...

Birazda ısıtıp eğdirirseniz tampona tam oturur. Direk de takabilirsiniz ancak lip Leon Cupra R tamponuna göre dizayn edilmiş olduğu için, Ibiza tamponun hatlarına tam olarak uyum sağlamıyor.

yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkürler, nasip olursa ilk fırsatta deneme niyetim var, sonuçları sizinle paylaşırım... petek ızgaraları doğuş esenyurta sipariş verdim, 1 aydan fazla sürermiş :S hadi hayırlısı.. ikisini beraber yaparım heralde..

selamlar...

Geri
Üst Alt