Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibherdesign yurt dışı maliyeti

biLaL

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ibherdesign yetkilisi ile mailleştim bilginiz olsun kondor body kit set maliyeti Total Cost alanında 1475 £ mevcut cem turning ile görüştüm bu kaminariyi yapan kişi toplamda 2,500 tl istiyor ne dersiniz ? mantıklımı

Dear Sir

Thank you for your email and interest in our products.
As requested find below quote for the Seat Leon 1P KONDOR WIDE body kit + shipping cost to Turkey.

ALL PRICES QUOTED IN EUROS

DESCRIPTION PART NO. RRP 2011
Body Kit Seat Leon 1P KONDOR WIDE including: K2111W € 1.663,00
Front Bumper KONDOR 10.2111 € 349,00
Rear Bumper KONDOR 20.2111 € 329,00
Sideskirts KONDOR 50.2111 € 199,00
Pair Front Wheel Arch Extension KONDOR WIDE 60.2111 € 259,00
Set Rear Wheel Arch Extension KONDOR WIDE (4pcs) 70.2111 € 279,00
Front Grill KONDOR ( no emblem) 83F.SEALEOKON € 99,00
Roof Spoiler KONDOR SSEALEOKON € 149,00

Special discount on the purchase of the full set - 20%

Shipping cost : 145 euros ( 1 box 200 cm x 60cm x 85cm , 35Kg, door to door , 7 days delivery)

TOTAL COST : EUR 1,475.40

Payment terms : prior to shippment trough bank transfer and Paypal

If you would like to purchase any of the above parts kindly advise your name , address and phone number so we can open a customer account for you and send back Invoice for confirmation.

In the meantime if you have any questions or concerns regarding the above please do not hesitate to contact us ,

Looking forward to hear from you ,

gördüm konuştum orailede arka tampona 800 tl dio takması ve boyası dahil fakat sadece arka tampon var bunun dışında ellerinde ürün yok

Bence fiber body kite bu kadar para mantıksız. Bir de %18 gümrük vergisi eklenmesi durumu da var.

gördüm konuştum orailede arka tampona 800 tl dio takması ve boyası dahil fakat sadece arka tampon var bunun dışında ellerinde ürün yok

wayy dangalaklar madem ellerinde sadece arka tampon var ne diye komple kit demiş ilanda :( walla bilal bana kalsa ben vermezdim o kadar para üzerine biraz daha koyar gider orjinal aero takardım sonuçta bu fiber yine karar senin

abi auro dışında bişey düşünüyorum auro harici bişeyde bir bu var bide biyer var ora ilede görüşüyorum tasarım çiziyo şuanda bitirsin bakalım ne olacak

anladım yine fiber yaptıracaksın yani. o zaman o çizdirdiğin tasarımı da bir görelim hem ne fiyat verecekeler ikisini bir karşılaştıralım görüntü ve fiyat kıyaslaması yapalım ondan sonra kararını verirsin

Geri
Üst Alt