Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibıza Reference Ayna ve kapı kolları hakkında.

YkpDemir

Kayıtlı Üye
Kayseri'den selamlar.
2015 Ibiza aracımın kapı kollarını ve yan aynalarını govde rengı yapmak ıstıyorum.
Bır grup kaplama hemen atar dıyor.
Bir kısım ise boya işi hem cok malıyetlı hemde baya ugrastırır plastık astardı sok tak vs. diyor.

Sizce hangı yontemı tercıh etmelı ?
Ve bu konuda Kayseri'de bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı ?

Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Kayseri'den selamlar.
2015 Ibiza aracımın kapı kollarını ve yan aynalarını govde rengı yapmak ıstıyorum.
Bir kısım ise boya işi hem cok malıyetlı hemde baya ugrastırır plastık astardı sok tak vs. diyor.

kardeşim en mantıklısı boya ugrastıracak bısey yok sen boyamacaksın sonucta saglam bir boyacıya gıt sokmeden bıle uzerınde boyar ;) arkadaslarımız aynı aracı osekılde boyattı kaplama kapı kollarında çok etkılı olmuyor cabuk deforme oluyor boya candır ;)

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Seat ibiza 1.2 tsi 2016 reference arabam var kapı kollarını araç rengi olan beyaz dikiz aynalarını da piyano black kaplatmak istiyorum. Sizce mantıklı olurmu, güzel durur mu. Eskişehir ya da İstanbul'da önerebileceğiniz iyi usta var mı.

Teşekkürler.

Kayseri'den selamlar.

Kayseri bizden sorulur @Leon3838 yardımcı oluruz hemen

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Seat ibiza 1.2 tsi 2016 reference arabam var kapı kollarını araç rengi olan beyaz dikiz aynalarını da piyano black kaplatmak istiyorum. Sizce mantıklı olurmu, güzel durur mu. Eskişehir ya da İstanbul'da önerebileceğiniz iyi usta var mı.

Teşekkürler.

çokta güzel olur genelde bu yol ızlenıyor zaten ;)
[doublepost=1466262866,1466262728][/doublepost]
Kayseri'den selamlar.

slmlar
en iyisi boya kaplama yapırma hee aynaları farklı renk dusunursen aynaları kaplata bılırsın ama kapı kollarını kesınlıkle boyatmanı tavsiye ederım.

Geri
Üst Alt