Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibıza için karter koruma almak isteyenler varmı?

ULU

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar;

Seat ibiza 6j araçlarımız için karter koruma sacı alacağız, ne kadar fazla olursa alım fiyatta o kadar düşecektir, aracına almak isteyen varsa buraya yazarsa adet belirleyeyim, şuan fiyatı olarak 90 TL'dir ama alım rakamlarını yükseltirsek 75-80 tl civarlarına çekebiliriz veyahut daha uyguna temin edebilecek arkadaşım varsa yardımcı olsun lütfen.

teşekkürler.

Karter Koruma Sacı Alacaklar

1- @Gogo
2- @seckin2001
3- @dadaş34
4- @ULU

Karter Muhafaza Sacı - Volkswagen - Polo Hb Yeni Model - Volkswagen Merttuğ Otomotiv | volkswagen yedek parça, volkswagen yedek parça ankara, audi yedek parça

https://merttugoto.com/urunler/4583/karter-muhafaza-saci-volkswagen-polo-hb-yeni-model

https://merttugoto.com/urunler/4583/karter-muhafaza-saci-volkswagen-polo-hb-yeni-model

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Gogo
Arkadaşlar;

Seat ibiza 6j araçlarımız için karter koruma sacı alacağız, ne kadar fazla olursa alım fiyatta o kadar düşecektir, aracına almak isteyen varsa buraya yazarsa adet belirleyeyim, şuan fiyatı olarak 90 TL'dir ama alım rakamlarını yükseltirsek 75-80 tl civarlarına çekebiliriz veyahut daha uyguna temin edebilecek arkadaşım varsa yardımcı olsun lütfen.

teşekkürler.

Karter Koruma Sacı Alacaklar

1- @Gogo
2- @seckin2001
3- @dadaş34
4- @ULU

Karter Muhafaza Sacı - Volkswagen - Polo Hb Yeni Model - Volkswagen Merttuğ Otomotiv | volkswagen yedek parça, volkswagen yedek parça ankara, audi yedek parça
cordoba içinde varsa bende varım :) plastik koruyucunun üstündeki zımpırtılar yalıtım kureleri pert oldu :D yan sanayi kabul etmem :) parça kodunu paylaşırsan bi bakayım kaç paramış bir tane vosvos bayyisi var raf ömrü bitmiş parçaları yuzde 70 iskontoyla veriyor ... :D

@kirlisakal abi teneke meneke plastikten iyidir ama :) avek oto mesaj attım ben orjial varmı diye arabanın dinamiğini bozuyor diye getirmiyoruz yazmışlar :)

@kirlisakal abi teneke meneke plastikten iyidir ama :) avek oto mesaj attım ben orjial varmı diye arabanın dinamiğini bozuyor diye getirmiyoruz yazmışlar :)
plastic mi bozuyomuş :D valla teneke meneke benım kartel muhafazası yalıtım vazıfesi de görüyor içinde küreler var.iice laşka oldu değiştircem de vaktim yok bakalım.

Geri
Üst Alt