Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibıza cupra 1.4 TSI a veda ediyor

igci_01

Kayıtlı Üye
Polo GTI, 1.4 TSI yerine yine 180 hp güç üreten EA888 kodlu 1.8 TSI motorla satışa sunulacak.Çok büyük ihtimalle Ibıza Cupra da aynı yolu izleyecek.

Bu durumda bu araçların ülkemize ithal edilmeyeceği kuvvetle muhtemel.

New VW Polo GTI Coming in 2015 With 1.8-liter TSI Turbo

VW sorun yaşadığı motorları bir bir bitiriyor :))

1.4 tsı 160 PS motorda aynı şekilde bitmişti

Alıntıdır.

Bu vergilerle ibiza ve gti hem 1.4motorlarına hemde satılmaya veda eder

1.8t 150 likler kullanıldı 2000 li yılarda dıyor ama çinli raportöre göre a3 golf ve leon fr da kullanılan 1.8 tsi 250 nm motor ile gelecek 2015 de dior

1.8 lik vergi diliminden dolayı tutmaz bence 1.8 alıp poloyamı binicem die düşünür insan

Insallah bu haber gercek olmaz sadece bir secenek olur daha buyuk motor dolayisiyla daha fazla yukleyebilme ve daha sorunsuz motor yoksa cupraya da Elveda:(

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şimdiden bir tane alsakmı ki?1.8 olduklarında kıymete biner gibi@bmw

1.4 85 hp de çıkmyacak gibi görünüyor seat ispanya sitesinde

anladım ibiza da acaba dedim benim açtığım konudaki aracı 1.4 85hp lik motormu zannettiniz acaba diye tekrar sordumçünkü ben 1.4 tsi 180 hp cupra motoru değişşecek 1.8 tsi 180hp olacak da onun konusunu açmıştım.sanırım siz farklı bir bilgi vermek istediniz

Geri
Üst Alt