Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

i phone

Konu, 'Arıyorum' kısmında xartal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. xartal

xartal SCW Üyesi

516
    3
    18
    arkadaslar su an kullandığım nokia n95 8gb telefonumu değiştirmek istiyorum. düşündüğüm telefon i phone 3g 8 gb. ikinci el temiz cihaz olabilir

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.362
    113
    3G S modelini düşünmüyormusun 16 GB

3. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    ya bence 2.elini alıcağını alma daha iyi..

4. xartal

xartal SCW Üyesi

516
    3
    18
    3g s pahalı gelir şu an abi:)

---------- Post added at 13:22 ---------- Previous post was at 13:21 ----------

açıkçası i phone ile n 97 arasında kaldım..

5. cmi87

cmi87 SCW Üyesi

701
    1
    16
    iphone 3gs zaten çok gereksiz pahalı bir telefon bence

6. xartal

xartal SCW Üyesi

516
    3
    18
    ben 3g de karar kıldım %90. n95 den sıkıldım bide bu sertifika sorunu olunca nokia kullanmak can sıktı biraz..

7. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.362
    113
    dün telefoncudaydım bana iphone 3gs ayır dedim gelince 3 haftadır bekliyor bu 3 haftayada hep bana sana n97 verelim diyip durdu istemedim illa iphone dedim, dün baktım ya dedi n97 kötüymüş dedi hımm dedim sebebini sormadım tabiki :) ben 2 tane sıfır iphone aldım kutusunda açmadan satttım bir türlü kullanmak nasip olmadı bekliyoruz hala stoklara düşmesini meredin :)

8. xartal

xartal SCW Üyesi

516
    3
    18
    n97 kullanan arkadasım var memnunum diyor. ama bu sertifika sorunu yüzünden bişiy yüklenmiyor sinir oluyorumm. n95 den soğumamın sebebi de bu. bunun haricinde çok güzel telefon. ama i phone u çok merak ediyorum. ilgimi çeken bir cihaz

9. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Şu i phoneneye bi ısınamadım gitti çok kaba ve çabuk bozuluyor tlf alıcaklara hayırlı olsun bakalım

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş