Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

I PHONE 4 yeni

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
15 gün sonra bir arkadaşım amerikadan gelecek Iphone 4 isteyeniniz varsa 1650TL sim free cihaz apple storedan ve herbiri ayrı pasaporta işlenmiş olacak...

Görkem kusura bakma ama fiyatlar çok fazla uçuk.. Hemde çok fazla diğer konuda öyle idi..

karapale iphone 4 arıyor onun için bakayım dedim ama bugün bana 1.000 TL'ye sıfır yurtdışı garantili bulduğunu demişti...

görkem 3gs+ jant verim aypon4 + far ver :D

valla bende bu fiyat ben bu işi kar için yapıyorum yalan yok daha aşşağısıda olsa bile çok aşağı olmaz

amerikadaki satış fiyatlarını ve doların kaç paraya yükseldiğini bilen bu fiyatın çok olmadıgını anlar şuan ben 200 tane 100 tane getirmiyorum 5 tane 5 tane getiriyorum o yüzden o kadar ucuza vermemi beklemeyin çünkü bana maliyeti sizin yazdıgınız rakamlardan daha fazla. amerikada 700 dolar olan bir malı shipping ve kargo dahil ardından açtırması dahil bu paradan daha ucuza getiren varsa ben zorla kimseye mal satmıyorum

bu arada tr de 1000 tl olan cihazları buradan alıp amerikaya satın çünkü orada 1150

tamam dayı bana 20sine kadar haber ver yeter

Geri
Üst Alt