Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

I Phone 4 satışı başladı

eskiden merkez kilis di şimdi urfaymış dayım söyledi elektronik işinde bu hafta nasıl olsa antepe gidiyorum 100 km yol bir urfaya gidip bakacağım..oradaki mallar dubai üzerinden geliyormuş

Varol abi fiyat güzel olursa dubai türkiye köprüsünü kuralım senle:D

beyler sakin almayin bekleyin brz bu iphone hatali bir cok bug mevcut en cok bilineni kasasinde bir yeri tutunca sebekenin cekmemesi anten sorun vs az bekleyin bir kac aya kesin 4g s diye birsey cikartir yeter artik butun eskilerini dandiklerini bizim gibi gelismemis ulkelere okutuyolar resmen amerikada bile istenilen satisi yakaliyamadi bu makina

beyler sakin almayin bekleyin brz bu iphone hatali bir cok bug mevcut en cok bilineni kasasinde bir yeri tutunca sebekenin cekmemesi anten sorun vs az bekleyin bir kac aya kesin 4g s diye birsey cikartir yeter artik butun eskilerini dandiklerini bizim gibi gelismemis ulkelere okutuyolar resmen amerikada bile istenilen satisi yakaliyamadi bu makina

zaten türkiyenin beklemesinin sebebi o sorundu o sorun düzelince türkiyeye gelecekti..ben sorduğumda bana söylenen buydu.. o zaman öyle söylemişti demek ki sorun giderildi inşallah giderilmiştir ..ama çooook pahalıya gidermişler o da ayrı bir konu..bu fiyata kimse yanaşmaz yanına..birileri alsın kullansın sorun olursa zaten hemen haberini duyarız

Arkadaşlar bugün turkcell den tam kesin olmamakla birlikte bir spy haber aldım..çok yakın ve 1600 tl diyorlar 8 gb için..ama kafam takıldı iphone4 ün 8 gb lığı var mı..

Geri
Üst Alt