Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

I Phone 4 satışı başladı

- 48 -

Kayıtlı Üye
bugün gazete ilanında gördüm satış başladı fiyat 2699 tl..ancak bunu satan bilgisayar şirketi oparatör firmalarının sayfasında da reklam başlamış
resmi ipad de var fiyatı 1599 16gb wife+3g li

gold pc de satılıyor 2700 gibi bir fiyata
turkcell ve vodafone onsıparıslerı almaya baslamıslar sanırım

çok uçuk rakam bence özgür ingiltereden 455 siterline aldım demişti TL. ile 1100tl.na falan geliyo ortalama yurt dışından alıp pasaportla işlettinmi iş biter. birde kazakistan'da cep telefonu fiyatları düşük tahminim iphone 4'de düşüktür ama türkiyede 2699tl vermek günah bence bide oha yani:D

goldta bayram öncesi satışa çıkmıştı şuan 2.699,00 TL,Taksitli,Havale - K.K. Tek Çekim =2.618,03 TL ( KDV Dahil ).gereksiz pahalı şuan yurtdşından alınırsa 2 tane alınabiliyor bu fiyata :) bu arada arkadaşım gelmişti kullandım çok güzel telefon nokia dan eksigi kalmmaış artık resim,video konusunda :eek:key:

üstüne 300 lirada para kalır timurum :D

gold pc de satılıyor 2700 gibi bir fiyata
turkcell ve vodafone onsıparıslerı almaya baslamıslar sanırım

evt bende onun ilanında gördüm..bu rakama telefon alınırsa adamı döverler diyorrum ama gene de kendimi kayıt ettim belki daha ucuza internetli falan olabilir bakacağım
ama fiyat abartı yüksek..bu ne ya 3000 lira..öne arkaya cupra tampon yaparım bi de deri döşeme..yada arabaya ekler model yükseltirim..ama buna rağman merak ya yazıldım

eskiden merkez kilis di şimdi urfaymış dayım söyledi elektronik işinde bu hafta nasıl olsa antepe gidiyorum 100 km yol bir urfaya gidip bakacağım..oradaki mallar dubai üzerinden geliyormuş

Geri
Üst Alt