Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

I Love You PARİS (Dogo argentino)

kardeş vallaha maaşallah beni,m arkadaşım ankarada köpek yetiştiricisi bakalım bi izdivaç yaptırdık meyveleri bekliyoz ilk hamileliği yalancı hamilelik çıktı bakalım bu sefer inşallah

kardeş vallaha maaşallah beni,m arkadaşım ankarada köpek yetiştiricisi bakalım bi izdivaç yaptırdık meyveleri bekliyoz ilk hamileliği yalancı hamilelik çıktı bakalım bu sefer inşallah

walla o kötü bişi sonraki hamileliklerde doğucak yavrularıda etkiliyor bildiğim kadarı ile. ben riske atmıycam %100 hamile kalıcak. Hayvan hastanesine götürücem dişiyle erkeği , erkekten alınan spremler dişi köpeğe nakledilicek ve sorun ortadan kalkıcak :) ama 300tl gibi bi rakam yarı yarıya verilir.

Dogo bir numaramdır güç,güzellik,zeka ve sadık bir köpek tabi doğru eğitilirse.Ama büyüdükten sonra ,köpek benim olmadığı için benden uzak tutun tanımadığım her köpekten kaçarım:D

xx

maşallah nazar değmesin... çok şirin görünüyor (şimdilik) puhaha büyüyünce ne eve nede bahçeye sığmaz zaten... :D

Geri
Üst Alt