• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

I Love You PARİS (Dogo argentino)

freesezar

Kayıtlı Üye
İsim
Kağan
Nereden
Kırklareli
Plaka
06SR213
maşallah çok tatlı

tuğra

Kayıtlı Üye
İsim
kürşat
Nereden
Ankara
kardeş vallaha maaşallah beni,m arkadaşım ankarada köpek yetiştiricisi bakalım bi izdivaç yaptırdık meyveleri bekliyoz ilk hamileliği yalancı hamilelik çıktı bakalım bu sefer inşallah

Chardonnay*

Kayıtlı Üye
İsim
Ali KAPLAN
Nereden
İstanbul
Plaka
34 GH 3531
kardeş vallaha maaşallah beni,m arkadaşım ankarada köpek yetiştiricisi bakalım bi izdivaç yaptırdık meyveleri bekliyoz ilk hamileliği yalancı hamilelik çıktı bakalım bu sefer inşallah
walla o kötü bişi sonraki hamileliklerde doğucak yavrularıda etkiliyor bildiğim kadarı ile. ben riske atmıycam %100 hamile kalıcak. Hayvan hastanesine götürücem dişiyle erkeği , erkekten alınan spremler dişi köpeğe nakledilicek ve sorun ortadan kalkıcak :) ama 300tl gibi bi rakam yarı yarıya verilir.

setnogrom

Kayıtlı Üye
İsim
Engin
Nereden
İstanbul
Plaka
Lexus LFA
Dogo bir numaramdır güç,güzellik,zeka ve sadık bir köpek tabi doğru eğitilirse.Ama büyüdükten sonra ,köpek benim olmadığı için benden uzak tutun tanımadığım her köpekten kaçarım:D

xx

Chardonnay*

Kayıtlı Üye
İsim
Ali KAPLAN
Nereden
İstanbul
Plaka
34 GH 3531
Dogo bir numaramdır güç,güzellik,zeka ve sadık bir köpek tabi doğru eğitilirse.Ama büyüdükten sonra ,köpek benim olmadığı için benden uzak tutun tanımadığım her köpekten kaçarım:D

xx
hahahahahahahha :D :D :D :D

EMRE KAAN ALPTEKİN

Kayıtlı Üye
İsim
EMRE KAAN ALPTEKİN
Nereden
Ankara
Araç
Diğer
Plaka
06KUK36
çok harika maşallah ama keşke korsan maskeside olsaymış onlar daha bi ırk duruyo :)

leeveent

Kayıtlı Üye
İsim
Levent
Nereden
İstanbul
Plaka
34 VN 9554
maşallah nazar değmesin... çok şirin görünüyor (şimdilik) puhaha büyüyünce ne eve nede bahçeye sığmaz zaten... :D

Üst Alt