Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

işte türk spor araç şamil ;))

unıde okurken dıkkatımı cekmıstı sahıbındende o zamn boynmamıs haldeydı ve baskasındaydı sanırım sıyahtı ozamn ve bu kadar pahalı degıldı derı dosemeye bıttım ya cok komık duruyor bu arada unıde dedıgımde 5 yıl onceydı

resmı sıtesı bıle varmıs aracın http://www.samil.com.tr/

ama arkadaşlar her yeri el yapımıymış...
hatta yapanlar kullanamadan kör olmuşlarpuhahapuhahapuhaha

Böyle fevri teşebbüsler yerine ülke olarak seri üretiminin yapılacağı bir markanın modeli olma zamanı geldide gecti aslında..Hatta bildigim kadarıyla saab battığında devletin Markayı satın alma girişimleride olmuştu..
Yapılan fizibilite çalısmalarına göre seri üretim yapabilecek seviyedeyiz ancak ara mal konumunda iyi iken ana mal noktasında dışa bağımlılığımızın fazla olması maliyetleri ciddi oranda artırıyor..Ornek vermek gerekirse Hyundai accent Era modeli sıradan Piyasada orta direğin ve plasiyer aracı olarak bilinen bir aracin benzeri Bir üretimi gerçekleştirdiğimizde suan eranin satış rakamının biraz üstünde seyreden bir rakama satışı soz konusu olacak deniyordu..halı hazırdaki üretimi olan denenmis ve kullanılan markaların modellerine karşı pazarda yer edinmek ve tercih sebebi olmak için maliyetleri düşük seri uretimi yapana kadar malesef böyle Absürt fevri girisimleri izlemeye devam edeceğiz...
Emeklerinden ve cesaretlerinden dolayı tebrik ediyor ancak olmamış demektende kendimi alamıyorum..

insan 3,5 luk yay koyar o kadar uğraşmışlar

Geri
Üst Alt