Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

işte esp siz bi araba!

Muratcan hiç uğraşma özellikle Yunus'a göre fuzuli bi olay ne gerek varmış ya.. :D
koca Neoplan'lar falan da aslında biz gece içinde uyurken yolda limitleri zorladıkları için ESP'leri var..
Yunus bey size bi teklifim var airbaglerinizi söker misiniz dikkat ettikten sonra onlara da gerek yok o zaman, hem satmanız size en az toplamda 10K Lira civarı bi para getirebilir..
ne dersiniz.. :D

yiğit fizik kuralları diye kitapçığında yazıor güzelim aç oku bir ara. araba bir şeye çarpıp havalanıyor dönerken oluşan merkezkaçtan değil.

teker yerden kesıldıkten sonra esp napsın :D ama cıksın dıye okadar zorluyoruz arabaları cıkmıyor yoldan :D esp cıktı mertlık bozuldu:p

Yunus'um Muratcan'ın koyduğu videoları bi izle kardeşim.. :)

gerek yok olm benim görüşümü bir sen anlamadın zaten :)

otobüs videosu gibi önüne bişi çıktı koca arabanın yağmurda ve direksiyon hareketiyle kurtulması gerekiyo ESP ve ESP'siz videosu var orda..adam limitler altında ve senden benden daha tecrübeli otobüs şöförleri taktir edersin ki uzun yol konusunda..
sadece TR'deki otobüs kazalarının büyük bi bölümünün sebebi arkasının kopması koca araçların..bunu videolardan ya da günlük olarak haberlerden görüntülerden anlatımlardan anlayabilirsin kardeşim..

senin görüşün ESP limitlerin altında kalındığı sürece gereksiz olması evet ama yetenekle vs. kurtarılamayacak acil durumlardan tek kurtaran da ESP..o nedenle airbagleri sök para kazan dedim kardeşim..kaza geliyorum demez ne zaman lazım olacağı belli olmaz güvenlik sistemleri ve ekipmanlarının..mantığının doğrudan uzaklaştığı ve benim anlamadığım nokta da burası işte kardeşim.. :)

yiğit açıklama ile yorma beni gece gece. tamam olsa güzel olur. ama yok diyede yırtınmam olmazsa olmaz değildir benim gözmde.

bu arada direksiyonu kamyonda yola giderek öğrendim zamanında. dede mesleğimiz ağır vasıta şöfrlüğüdür yiğit yolda neler olabilir az çok bilirim.

yırtın diyen kim olm zaten.. :D :D

Geri
Üst Alt