Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Işık sorunu

Bugün aracımı teslim aldım vites topuzu körüğü komple yenisiyle değişti tamamen ücretsiz değişti almanya ile görüşmüşler garantiye sokmuyolarmış fakat ben mağdur olmayım diye doğuş oto kendi cebinden ödemiş parçanın ücretini pek inandırıcı gelmedi ama neyse
Bu arada aracı ben satın almadan önce park freni düğmesi değişmiş servis danışmanı yanlışlıkla ağzından kaçırdı bu durum moralimi bozdu açıkcası

Almanya'yı aramışlar ve Almanlar kendi hataları olan bir şeyi garantiye almıcaklarını söylemişlermiş he ?
Ulan 2 kuruşluk cam suyu doldurdun mu hemen faturaya yansıtıyorlar da 1900 liralık maliyeti mi ceplerinden karşılayacaklarmış.
Bi gitsinler ....

Bugün aracımı teslim aldım vites topuzu körüğü komple yenisiyle değişti tamamen ücretsiz değişti almanya ile görüşmüşler garantiye sokmuyolarmış fakat ben mağdur olmayım diye doğuş oto kendi cebinden ödemiş parçanın ücretini pek inandırıcı gelmedi ama neyse
Bu arada aracı ben satın almadan önce park freni düğmesi değişmiş servis danışmanı yanlışlıkla ağzından kaçırdı bu durum moralimi bozdu açıkcası
Neyse sorun hallolmuş geçmiş olsun yalniz adamlarin kendi ceplerinden degistirdik dedikleri mevzuu dogru olabilir ara sıra doğuş oto bunu yapabiliyor bizzat şahidim

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar biraz sorunlu oldu ama sonunda değiştirdiler parçayı

Geri
Üst Alt