Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iç aydınlatma sorunu !!

yalcingedik

Kayıtlı Üye
Aracımın ön taraf iç aydınlatma ışığı kiliti açar açmaz yanıyor ve hiç bir şekilde sönmüyor. işlerim yoğun ve elemanım senelik izinde diye pazartesiden önce servise götüremeyeceğim için ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Kapıları kilitlediğim anda ışık kapanıyor servis kutup başını 30 saniye söküp yeniden takın düzelmiyorsa getirin dedi yapdım ama bir sey olmadı ama 3-4 gün daha taksici gibi dolaşmak :D hoşuma gitmiyor geceleri, bilen varsa yada yaşayan çözüm için yardımcı olursa sevinirim teşekkürler şimdiden .

Bu bahsettiğiniz iç lamba derken tavandakinden bahsediyorsunuz sanırım.
Tuşun olduğu yerin içindeki plastik kırılmış içindeki iletken olan metal parça sürekli diğer iletken olan yere dokunuyor olabilir.. Dandik bi plastik aksamı var o lambanın olduğu kısımda elinizle çok basit şekilde sökülüyor belki söküp baksanız basit yapılıcak bişi olabilir..

Bu bahsettiğiniz iç lamba derken tavandakinden bahsediyorsunuz sanırım.
Tuşun olduğu yerin içindeki plastik kırılmış içindeki iletken olan metal parça sürekli diğer iletken olan yere dokunuyor olabilir.. Dandik bi plastik aksamı var o lambanın olduğu kısımda elinizle çok basit şekilde sökülüyor belki söküp baksanız basit yapılıcak bişi olabilir..
teşekkür ederim aklıma geldide kaş yapayım derken göz çıkarmayayım diye denemedim çok saolun

kapının orda kapandığında değen mekanik düğme varya hani kapı açıkken elimizle dokunuruzda ışık söner onu bantla yada başka bişi ile idareten iptal et

kapının orda kapandığında değen mekanik düğme varya hani kapı açıkken elimizle dokunuruzda ışık söner onu bantla yada başka bişi ile idareten iptal et
abi leonlarda sensör var diye biliyorum yada ben göremedim bakdım bulamadım yoksa yapacakdım

benımde basıma benzer olay gelmıstı ama benım on taraf loş bır sekılde yanıyordu arka kısımdakı acma kapama dugmesı yarım bı sekılde donuk kalmıs onu duzeltınce olmustu

benımde basıma benzer olay gelmıstı ama benım on taraf loş bır sekılde yanıyordu arka kısımdakı acma kapama dugmesı yarım bı sekılde donuk kalmıs onu duzeltınce olmustu
arka tarafda hiç bir sorun yok kardeşim o tamamdır ama konumlarını değişecem belki düzelir inş saol ilgin için

Geri
Üst Alt