Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iç aksam çizik darbe tamiri...

direksiyon için üzgünüm direksiyon komple satılıyor.direksiyon için piano black film cektirebilirsin göze batmaması için...
vites içinde ;;; vites topuzuyla derisiyle birlikte kapak tek parça halınde kod verdi.tek tek vermiyor.

Evet direksiyon için komple satılıyor acaba gri aksamı sökülse boyatabilirdim,
vites içinde servisde komple satılıyor (topuz, deri ve gösterge paneli) 800 TL o_O fiyat verdi, çıkmacılarda araştırdım, antalya da yok

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...ostergesi-parca-no-6j12713213-189465769/detay

sitesinde buldum, parça temizse en son bunu alıp çözeceğim.

Evet direksiyon için komple satılıyor acaba gri aksamı sökülse boyatabilirdim,
vites içinde servisde komple satılıyor (topuz, deri ve gösterge paneli) 800 TL o_O fiyat verdi, çıkmacılarda araştırdım, antalya da yok

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...ostergesi-parca-no-6j12713213-189465769/detay

sitesinde buldum, parça temizse en son bunu alıp çözeceğim.
sökülür parça vitesden bağımsız...bence film cektir...direksiyon da sabit parça ince filmle on numara olur o da..gene de sen bilirsin.boyataccaksan normal spreyle değil plastikler için boya spreyler var onu kullanmalısın

Ben olsam hiç sökmeden folyoyla çoktan kaplamıştım , tavsiyem bence sizde öyle yapın en basit sökülmeden maliyetsiz ve sağlıklı yöntem

Ben olsam hiç sökmeden folyoyla çoktan kaplamıştım , tavsiyem bence sizde öyle yapın en basit sökülmeden maliyetsiz ve sağlıklı yöntem
kenarları kesip içine kıvırmadan da olmaz ki ,plastik aksamları filmle kaplarken fön makşnasıyla arkasına kıvırcan ki kapağı takınca altında kalsın ...:)

kenarları kesip içine kıvırmadan da olmaz ki ,plastik aksamları filmle kaplarken fön makşnasıyla arkasına kıvırcan ki kapağı takınca altında kalsın ...:)

Valla el becerisine ve malzeme kalitesine bağlı ben yaptım oldu :)

58W6RA.jpg

Merhaba arkadaşlar, geç oldu ama sonunda parçaları söküp boyattim, renk olarak sedefli parlak siyah boya ve vernik attırdım, eskisinden ömürlük oldu.

Ekli dosyalar

• 20160708_170015-1200x2133.jpg
    20160708_170015-1200x2133.jpg
    396.5 KB · Görüntüleme: 19
  • 20160708_170022-1600x900.jpg
    20160708_170022-1600x900.jpg
    337 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Ucu düz ince Plastik aparatla önce alt kısmı kaldırarak tırnaklardan kurtardım sonra yanları tırnaklardan kurtardım, yanları sağa sola çektirerek airbag kısımdan altından çıkardım esnek olduğu için kırılma olmadı ama zor işlem. Aslında airbag kısmı, direksiyonun arka kısımdaki tırnaklardan çıkartılıyor ben yapamadım sanayide 10 yere sordum mazeret üretip cıkarmadılar, airbag kısmı çıksa daha kolay olur.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt