Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hyundaiciyim Ama Acı Ve Gerçek

hahaha ha cok guldum ya dıreksıyon sımdı yamulmus yahu nasıl olur o bıde araba nın hertarfı pert 10bın kusur ıstıyor adam acı gercek

o severek yaptığımız hızın sonucu budur. aracınızla 120 km ile duran bir cisme çaptığınızda vücudunuza binen kuvvet 140 ton (başka bir forumda mühendis bir arkadaş hesaplamıştı). emniyet kemeriniz takılı değilse ve direksiyona çarparsanız o direksiyon yamulmakla kalmaz göğüs kafesinize girer (hemen kaza sonrası görenler var)

1. altınızdaki araba 200 yapsada bizim yedek parçamız pertten toplanma gibi bir şansımız yok

2. yollardaki hız sınırlayının muhakkak bir nedeni var

LÜTFEN TRAFİK KURALLARINA UYUN...

Bu olayı araba markasına bağlandırmamak lazım. Bende otobanda bir merso kazasına şahit oldum ... merso yu arkadan tanıdım. Inanın bırakın direksiyonu ön koltuk yoktu. O yüzden mersodan soğumak mı lazım tabiki hayır. Hangi aracı kullanırsanız kullanın ama hız ve trafik kurallarına uyalım.

Bu olayı araba markasına bağlandırmamak lazım. Bende otobanda bir merso kazasına şahit oldum ... merso yu arkadan tanıdım. Inanın bırakın direksiyonu ön koltuk yoktu. O yüzden mersodan soğumak mı lazım tabiki hayır. Hangi aracı kullanırsanız kullanın ama hız ve trafik kurallarına uyalım.

Yani orasıdaa var abi ben istanbula giderken bagaj dolu arabada 4 kişi var 150 yi gördüm bi arada bolu dağının oralarda bi rüzgar çıktı arabada yük olmasına rağmen arabayı sallamaya başladı hyundai nin bu kar hasar görme sebebi arabanın hızı iyi ama kaborta yok araba performansı iyi olsun diye kabortadan hafifletmişler

Bende aynı düşüncedeyim Hyundai olmasa direksiyon yamulmazdı demem yani.Bende arabamı aldığımgün Erya'ya bilgi güncellemeye gittiğimde kazalı bir Leon görmüştüm hakkaten teneke mi araba mı dedim.Kağıt gibi elinle yırtmışsın sanki arabayı.Arabaların hepsi aynı bu devirde.Hyundai mış Bmw miş hepsinde ölüyorsun

KaZaların oluş şekilleri çok kaliteli bir aracı tanınmaz hale getirebilir,yada bir ucuz otomobil ile kalite diye tabir edeceğimiz bir markanın aracının kaza yaptığını varsayarsak araçların kaza yapış şekillerine göre kalite arabanın daha fazla hasarlı olması durumu soz konusu olabiliyor..elbetteki aradaki fiyat farkı kalitemin yanında sağlamlık ve güvenlik farkı oluşturacaktır ancak dediğim gibi kazaların oluş şekli bu işte ciddi etken.
Renault spring benim 407ye sağ on kapıdan çarptı benim hasarım 6,5 milyar spring bırak tamponu sinyali bile kırılmadı..5bin liralık springden kralı yok o zaman varın siz yapın hesabını:)

bence bu araç sekmiş hem alttan hemde burunda toprak bir yere dalmış.. ama fiyatıda abartmışlar sonuç olarak..

Geri
Üst Alt