Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

HuZurlaRıNıZDa SCW'NİN MAT BEYAZ İBİZASI İLK VE SON HALİ

jantları begenmenize sevndim bence cok içime sinerek aldım serhat abiye (leonrider) scw ekranlarından tesekkur edyrm :p

Bu tam çift renk olmuş ve gayette başarılı bence, hayırlı olsun. Güle güle kullan :)

Yan Çıtalar ve logo çok sırıtıyo , çıtalarıda mat beyaza kaplasaydın keşke , Logoda ya krom kalmalı ya da siyah ı desteklemelisin , beyaz yapıp etrafına kırmızı renkte folyo dönebilirsin ya da direk siyahın çerçevesine kırmızı dönebilirsin , Gözümde canlandırıyorum da iyi olur bence :)

offf offf offff deli güzel olmuşşş harika yawwww.
MaşeALLAH MaşeALLAH MaşeALLAH

bi de stoplara girseymişsin...siyah olarak daha da daha da olurmuş

Bu tam çift renk olmuş ve gayette başarılı bence, hayırlı olsun. Güle güle kullan :)

Yan Çıtalar ve logo çok sırıtıyo , çıtalarıda mat beyaza kaplasaydın keşke , Logoda ya krom kalmalı ya da siyah ı desteklemelisin , beyaz yapıp etrafına kırmızı renkte folyo dönebilirsin ya da direk siyahın çerçevesine kırmızı dönebilirsin , Gözümde canlandırıyorum da iyi olur bence :)

cok teskkr ederim çıtalar kaplanamıyo malasef bnde istedimde atıyormus bi süre snra ancak boya dsuneblrm logo kunsuda biraz takılım bole sökerim ileride ama dediklerini dikkate alıcagım teskkrler tekrar

Güzel olmuş ,çok başarılı özellikle üst kesim yerinde seçim olmuş.Allah kaza bela göstermesin Mertcan.

xx

Geri
Üst Alt