Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

HuZurlaRıNıZDa SCW'NİN MAT BEYAZ İBİZASI İLK VE SON HALİ

Mertcii

Kayıtlı Üye
ewt abiler ablalar dostlar aldıggım ilk hali ile ilk gün bulusmada cekilen çirkin kovboyun resmi
03dd29d7.jpg

daha sonra hemen bi fr tampon gerektigi düncesiyle bazı işlere gristik sonraki sonuc boyleydi
70512940.jpg

bir kaç kendini bilmez terbiyesiz diyelim küfür yok aracı anahtar cakı vb gbi seylerle çizmeleri sonucu boya yerine kaplamaya yneldim o işte bugun bitti resimler net degil daha güzllerini cekene kdr şimdilk idare eder umarm
hemen ön cupra yay jant grişimi
fotoraf0431.jpg

kaplamadan cıkar cıkmaz hemen egsoz kafasına kostum:)
fotoraf0429a.jpg

arka cupra aldık tabi kaplamadan cuprasız olmaz
fotoraf0433.jpg

herkez sadece tavan kaplatıyor farklı bişeyler yapma düsüncesiyle gördügünz gbi direklerde kaplandı
fotoraf0430.jpg

fotoraf0432.jpg

en yakın zamanda daha nt ve güzl fotograflar eklenecktr yusuftada bir kac resim olacaktı görürse ekler begenen begenmeyen herkeze teskkur ederm saygılar...

masalllah guzel olmus ... arkaya hemen spacer lazım bana gore bırde nıcın komple mat beyaz yapmadın?

mertim hayırlı olsun yapılırkende ben ordaydım adamlar cok ugrastı bizzat tanık oldum güle güle kullan allah kaza bela vermesin:D

offf diyorum super olmuss masallah tek kelime ile super :) bayiliyorum ibiza mk4 6l kasaya

masalllah guzel olmus ... arkaya hemen spacer lazım bana gore bırde nıcın komple mat beyaz yapmadın?

teskkr edrm aynen kesinlikle spacer lazım dedgm gibi beyaza tavan siyah olmassa olmaz e oda herkezde war bnde farklı olsn die yaptrdım içimede sindi acıkcası

mertim hayırlı olsun yapılırkende ben ordaydım adamlar cok ugrastı bizzat tanık oldum güle güle kullan allah kaza bela vermesin:D

saolsn dursun abi adamda bana dedi düz saclı esmer biri geldi tanıyomus seni diye bnde dedm kim yusf dursun abidir dedi ben sanamam dedim ugrascaklar tabi abi kucak dolsu para doktuk :Dewy saol:eek:

Geri
Üst Alt