Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

http://www.oemvag.es aksesuar alışverişi

işte asıl soru bu 100 euro geçerse aldıklarım sorun mu olur

aldıklarında sorun olmaz , gümrüğe takılma riski artar.. neye göre takıldıgı belli değil olayın ben 10 seneden fazladır 6-7 ülkeden online alışveriş yaparım, çoğıunlukla dvd aldım.. dvd ler bile takıldı gümrüge.. orası da tam bürokrasi, ordan oraya zig zag lar çizerek işlemler yaptırıp, cüzi bir ücret ödeyerek alıyosun paketini .. adam dvd lere bakarak bunlar ne demişti :D .. soruyosun neye göre takılıyo onlarda tatmin edici bir açıklama yapmıyorlar.. ama rakamın , ambalajın büyüklügünün önemi var.. hatta bu yüzden yurtdışından alışveriş yapanlar genelde Gift (hediye) paketi seçeneği seçtirirler dolayısıyla paketin üzerinde fiyatı ya yazmaz ya da düşük tutulur :D bir de aynı üründen çok sayıda almamakta da fayda var aynı pakette, ticari anlam taşıyabiliyor :D

aldıklarında sorun olmaz , gümrüğe takılma riski artar.. neye göre takıldıgı belli değil olayın ben 10 seneden fazladır 6-7 ülkeden online alışveriş yaparım, çoğıunlukla dvd aldım.. dvd ler bile takıldı gümrüge.. orası da tam bürokrasi, ordan oraya zig zag lar çizerek işlemler yaptırıp, cüzi bir ücret ödeyerek alıyosun paketini .. adam dvd lere bakarak bunlar ne demişti :D .. soruyosun neye göre takılıyo onlarda tatmin edici bir açıklama yapmıyorlar.. ama rakamın , ambalajın büyüklügünün önemi var.. hatta bu yüzden yurtdışından alışveriş yapanlar genelde Gift (hediye) paketi seçeneği seçtirirler dolayısıyla paketin üzerinde fiyatı ya yazmaz ya da düşük tutulur :D bir de aynı üründen çok sayıda almamakta da fayda var aynı pakette, ticari anlam taşıyabiliyor :D

anladım hocam çok saol bilgiler için o zaman tek tek sipariş etcez 100 euro yu da geçmicek
bide hediye paketi yaptırcaz:)

peki benim 3 parça 100 ü geçiyo
ilk önce ilk 2 tanesini sipariş etsem 100 ü geçmeyecek şekilde
diğerini de daha sonraya bıraksam bi sorun olmaz dimi ?

peki benim 3 parça 100 ü geçiyo
ilk önce ilk 2 tanesini sipariş etsem 100 ü geçmeyecek şekilde
diğerini de daha sonraya bıraksam bi sorun olmaz dimi ?

tek paket olarak ta gelir belki ama ikiye ayırman riski azaltır.. . bu rakamın üstünde alan arkadaşlar olduysa söylerler.. ama çok bi garantisi yok olayın :)

tek paket olarak ta gelir belki ama ikiye ayırman riski azaltır.. . bu rakamın üstünde alan arkadaşlar olduysa söylerler.. ama çok bi garantisi yok olayın :)
aynen katılıyorum tek tek almakta ayda var tabi aldığınız ürünün boyutuda önemli büyük paketler dikat cekici olabılıyo ben ıkı seferdır getittırdım sorunsuz geldı vites topuzu ve havalandırma cercevesınden aldım.

wallahı dostum bende bu kadar cabuk beklememıyodum ılk gun barkod numarası verıyolar onunla takıp edebılıyosunus kargonuzu ıkıncı gunu kargoya verılmıstı bır haftada elıme gecti :))

hadı ya dırek adresınemı gelıyor kardesım evde yoksak napıyorlar? barkod kodunu maıl olarakmı verdıler sıze ?

aynen katılıyorum tek tek almakta ayda var tabi aldığınız ürünün boyutuda önemli büyük paketler dikat cekici olabılıyo ben ıkı seferdır getittırdım sorunsuz geldı vites topuzu ve havalandırma cercevesınden aldım.

vıtes topuzu ne kadar surede gelıyor pekı hocam ne kdr surede geldı ?

Geri
Üst Alt