Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

http://www.oemvag.es aksesuar alışverişi

bende şimdiden kendime bi liste yaptım
paspas takımı , ayak dayama, pedal seti
kargoyla beraber 400 e falan geliyo
ama şu pedal setini komple mi alsam yoksa normal pedalların üstüne monte edileninden mi alsam karar veremedim
sizce hangisi alınır??

bende şimdiden kendime bi liste yaptım
paspas takımı , ayak dayama, pedal seti
kargoyla beraber 400 e falan geliyo
ama şu pedal setini komple mi alsam yoksa normal pedalların üstüne monte edileninden mi alsam karar veremedim
sizce hangisi alınır??
dostum benden sana tavsıye hepsını tek kalemde alma teker teker al ozaman gümrük problemıyle karsılasmassın .diyer olay senin zevkine kalmış :)

Hocam okdr cabuk gelıyormu dıe sormustum ben 15 20 buluyor dıe bılıyordum dırek adresemı geldıler ?

Hocam okdr cabuk gelıyormu dıe sormustum ben 15 20 buluyor dıe bılıyordum dırek adresemı geldıler ?
wallahı dostum bende bu kadar cabuk beklememıyodum ılk gun barkod numarası verıyolar onunla takıp edebılıyosunus kargonuzu ıkıncı gunu kargoya verılmıstı bır haftada elıme gecti :))

Geri
Üst Alt