Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hothatch karşılaştırması..

Hothatch karşılaştırması..

• Golf GTI

Kullanılan: 1 2.9%
  • Seat Leon FR/Cupra

Kullanılan: 4 11.8%
  • Honda Civic Type-R

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ford Focus ST/RS

Kullanılan: 6 17.6%
  • Audi S3

Kullanılan: 14 41.2%
  • BMW 1.35i

Kullanılan: 5 14.7%
  • Opel Astra OPC/VXR

Kullanılan: 3 8.8%
  • Alfa Romeo 147 GTA

• Renault Megane 225/ R26/ R26 R

• Skoda Octavia vRS

Kullanılan: 1 2.9%

• Kullanılan toplam oy
    34
1-Focus RS,ici cok da mutlu edıcek olmasada dısı cok kaslı,bg sı guzel b araba:)
2-S3-ıcı de dısı da 10 numara araba,bındıgımde ınmek ıstemedıklerımden :)

lastik kokusu aldım yine :) bana seçeneklerden en uygunu sanırım cupra olurdu ama sonuçta leon çok yabancı tasarım gelmeyecek değişim olması lazım fikrindeyim.. Focus hacimden kaybetti. S3 fiyattan kaybeder ama 4*4 olması epeyce bi çekiciliğini arttırıyor. BMW 1 serisi o arka koltuk hacmiyle isterse 1ltden 300hp çıkartsın benden uzak dursun. Japonlara haksızlık etmeye devam edecem gibi onları da bir çırpıda atladık...

eee, geriye araba kalmadı nolcak şimdi :p:p

Aslında bunların hepsinin yerine Alfa 159 1.8 TBI 200hp alcaksın. Bir de yazılım filan derken diğerleriyle aynı peformansa gelir. Yol tutuş ve sürüş zevki olarak zaten sınıfının en iyisi. Faruk abi tam senlik =)

2009-yeni-alfa-romeo-159-3.jpg

Bu arada 147 gta da 3.2 V6 motor varmış. Nasıl bir motor ses vardır onda ya.

Aslında bunların hepsinin yerine Alfa 159 1.8 TBI 200hp alcaksın. Bir de yazılım filan derken diğerleriyle aynı peformansa gelir. Yol tutuş ve sürüş zevki olarak zaten sınıfının en iyisi. Faruk abi tam senlik =)

2009-yeni-alfa-romeo-159-3.jpg

Bu arada 147 gta da 3.2 V6 motor varmış. Nasıl bir motor ses vardır onda ya.

evet benim de dikkatimi çeken modellerden.

lastik kokusu aldım yine :) bana seçeneklerden en uygunu sanırım cupra olurdu ama sonuçta leon çok yabancı tasarım gelmeyecek değişim olması lazım fikrindeyim.. Focus hacimden kaybetti. S3 fiyattan kaybeder ama 4*4 olması epeyce bi çekiciliğini arttırıyor. BMW 1 serisi o arka koltuk hacmiyle isterse 1ltden 300hp çıkartsın benden uzak dursun. Japonlara haksızlık etmeye devam edecem gibi onları da bir çırpıda atladık...

eee, geriye araba kalmadı nolcak şimdi :p:p

SuperB kaldı abim sana.. :D :D :D

anket actım
fakat 10 secenek olabılıyo en fazla
mazda 3 e yer kalmadı :)

ben oyumu cupraya cevırdım ARALARINDA fıyat vergi vs....

he eger bunlardan bırı bedava benım olursa BMW:):):)

Geri
Üst Alt