Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hotfile premium hesap kiralama

18891945

Kayıtlı Üye
selamlar..1 hafta kadar önce, gittigidiyor dan 20 liraya 6 aylık hotfile üyelik aldım..elemanla yaptığım konuşmaya göre; hotfile dan bir hesap alıyor,bunu "belli sayıda" (söylemiyor) kişiye kiralıyor..hesaptaki kullanıcı adı ve şifre değiştirilemiyor..aynı anda kaç kişi aynı şifreyi kullanıyoruz,bilmiyorum..tek bildiğim,normalde kendi hesabımla da jdownloader da 800-850 civarı indiriyordum,şimdi de aynı..hız azalması gibi bişey yok yani..adamın satış puan ve yorumlarında olumsuz tek şey yoktu..ben ise puan yorum olayını biraz erteledim..bir süre bekleyip,sorun olup olmamasına göre yaparım..

benim aldığım kimse satışı kaldırmış şu an..başka bir eleman buldum,26 liraya satıyor..http://urun.gittigidiyor.com/6-Aylik-Hotfile-Premium-Kiralama_W0QQidZZ36350431

o uyelık sıstemlerınde b kac kısı aynı anda kullanınca cakısma olmuyormu harun,rapıdde oyleydı dıye bılyorum

valla ben hotfile premium kullanıyorum. Yıllık almıştım. Ama bunu ilk defa duydum, normalde diğer servis sağlayıcıları farklı ip adresleri üzerinden 2 bağlantı ve üzerinde olduğunda hesabı donduruyorlardı.

ben de ondan emin olamadım zaten,banlanma falan olmuyor mu acaba diye..ama şu an da evde açık jdownloader..oz diye bir dizi tavsiye etti arkadaş,onu ekledim 6 sezon..kesin olan 2 şey var..1-hızda herhangi bir sorun yok,800-850 arasında..2- dediğim gibi,1 haftadır kullanıyorum henüz,banlanma falan olmadı..sonuç olarak,eğer 1-2 ay banlanmadan geçerse,yine karda olucam:)

Eğer sorun yoksa kullanmaya devam et derim, kullanıcı yorumlarında da bir sıkıntı yoksa :)

bende düşünüyorumeğer bu sistem iyiyse alınabilir tabikide çok karlı

bende hep 6 aylık alırım .. bu hesabımı kuzenım ben vede arkadasım hergün aktfik olarak kullanıyoruz indirdiğim filmlerin haddi hesabı yok ttnet yakında madalya takıcak bana :D ama onun haricinde 2-3 kişi kullanıyoruz yani aktif olarak..

Geri
Üst Alt