Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hoparlör

EceLMeriC

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar 2006 model cordoba aracım var 4 kapı hoparlörü patlak sanırım çok cırlak bir ses geliyor pioneer bir teyp aldim ve kapılarada hoparlör almayı düşünüyorum fakat 13 mü yoksa 16 cm mi boyutu tam bilgim yok ve nasıl söküldüğünü çözemedim açtım kapağını ama vida yok ve bir fiş var aldığım hoparlör seata uyarmı acaba?

Merhaba arkadaşlar 2006 model cordoba aracım var 4 kapı hoparlörü patlak sanırım çok cırlak bir ses geliyor pioneer bir teyp aldim ve kapılarada hoparlör almayı düşünüyorum fakat 13 mü yoksa 16 cm mi boyutu tam bilgim yok ve nasıl söküldüğünü çözemedim açtım kapağını ama vida yok ve bir fiş var aldığım hoparlör seata uyarmı acaba?

Bende komple Leonda değiştirdim hoparlörleri 16mı 13 mü bilmiyorum önler arkalar farklı da olabilir güzel bi yerde taktırt düzgün bağlasınlar daha iyi ses alırsın...:eek:key:

Tuhaf zaten sökme yeri yok kapıyımı söktürcem anlamadim bir deniyim dedim ama işin içinden çıkamadım yerine taktım :)

Tuhaf zaten sökme yeri yok kapıyımı söktürcem anlamadim bir deniyim dedim ama işin içinden çıkamadım yerine taktım :)

Kapılar sökülse iyi olur arkası yapıştırmalı süngerlerden falan tam arkasına gelen saca da yapıştırılırsa daha güzel ses çıkar bide yeni hoparlörlerin altına mdf halka yapıyolar direk kapı iç sacına monte etmek sesi bozabiliyo orjinallerdede plastik çerceve vardır zaten halka şeklinde.....:eek:key:

evet haklısın bir plastik çerveve içinde yuvarlak onun içine gömülmüş hoparlör bakalım elektrikciye getircem sanırım tşkler adaş

Servisine sordum, 16 cm olarak geçiyormuş 4 kapı hoparlörü sipariş verdim PIONEER TS-G 1642 R 16 CM teypde pioneer aldım taktırdım yarın'da hoparlörlerim geliyor onları taktırcam :)

MDF halka yaptır mutlaka yoksa pıt pıt eder yine arka kapıya bak teweter varmı die yoksa onuda taktırabilirsin bazılarında var bazılarında yok o

Taktımdım ön kapılara MDF halka ile ilgili bilgim olmadığı için öylece taktırdım güzel oldu ses iyi hoparlör zaten twiterlı arka kapılarada taktırcam hafta sonu sipariş verdim Pioneer 16CM twiterli kolan kargo dahil 60 tl e aldım

Geri
Üst Alt