Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hoparlör yardım.

enishoca

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2010 ibizamın orijinal ön sol hoparlöründen ses hiç gelmiyor. ben de önleri iptal edip arka kapılara hoparlör taktırmak istiyorum ama inanın hiç bilgim yok. orijinal hoparlörden gelen ses beni açıkcası memnun eder vaziyette. öyle büyük bir ses amacım yok
baktığımda 2 yollu 4 yollu mid bas falan yazıyor hangisini alacağımı hiç bilmiyorum.

Gebze ye yakinsan yardimci olurum

Seat Candır Gerisi Heyecan

komponentlerden tatmin edici bir ses alırsın aslında. ama çok düşkün değilim dersen, orijinalleri çok pahalı değil, değiştir geç, tesisat ile uğraşma. standart donanımda arkada hoparlör yoksa, tesisatta yoktur. bir de ona kablo çektirme derim.

komponentlerden tatmin edici bir ses alırsın aslında. ama çok düşkün değilim dersen, orijinalleri çok pahalı değil, değiştir geç, tesisat ile uğraşma. standart donanımda arkada hoparlör yoksa, tesisatta yoktur. bir de ona kablo çektirme derim.
tek hoparlör bulma şansım var mı servisten yada parçacıdan?
arkaya tesisat çektirsem tahminen işçilik ne kadar olur sizce ?
[doublepost=1489754968,1489753913][/doublepost]serviste tek hoparlör 190 tl ve + 125 tl işçilik :)

tek hoparlör bulma şansım var mı servisten yada parçacıdan?
arkaya tesisat çektirsem tahminen işçilik ne kadar olur sizce ?
[doublepost=1489754968,1489753913][/doublepost]serviste tek hoparlör 190 tl ve + 125 tl işçilik :)

bilmem, bundan önce polo vardı, onun da arka tarafta yoktu. orj bulamadım, çıkma orj bulup taktırmıştım, toplam 180 gibi bir şey verdim. 2 çıkma hoparlör + tesisat.

mid takım amfi olmadan olmaz diyolar doğru mu?

Geri
Üst Alt