Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hoparlör ve Tampon Yardım

chawush

Kayıtlı Üye
arkadaşlar Selamun Aleyküm öncelikle, hasarlı leon 2011 1.6tdi araç aldım araçda hoparlör yok bulamadım, hoparlörünü sanırım kaza yapan arkadaş sökmüş ben aracı hasarlı araç satan galeriden aldım. Birde ön tamponumda hasar vardı çıkma tampon aldım lakin benimki makyajlı kasaymış sanırım tampon tam oturmadı elimde kaldı aldığım tampon bu iki ürünü nerede bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim Teşekkür ederim. Saygılar Sevgiler...

Tamponu aldığınız yer ile görüştünüz mü değişim yapması gerekir
Kaza yapan kişi muhtemel ses sistemi yapmıştır ve komple sökmüştür sende yeni hoparlör takıp kullana bilirsin

arkadaşlar Selamun Aleyküm öncelikle, hasarlı leon 2011 1.6tdi araç aldım araçda hoparlör yok bulamadım, hoparlörünü sanırım kaza yapan arkadaş sökmüş ben aracı hasarlı araç satan galeriden aldım. Birde ön tamponumda hasar vardı çıkma tampon aldım lakin benimki makyajlı kasaymış sanırım tampon tam oturmadı elimde kaldı aldığım tampon bu iki ürünü nerede bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim Teşekkür ederim. Saygılar Sevgiler...
Tamponu aldığınız yere durumu anlatırsanız yardımcı olurlar sanırım.
Kolonlar için de dışardan aynı çapta kolon alıp bağlayabilirsin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamponu konuşun hoparlör için kablolar geliyor ve sağlamsa çapına uygun güzel bir hoparlör alın. Netten bile sipariş gecilebilir

Leon un kapı kolonları 16.5 cm çapında. Orjinali aktif sistem olarak bağlı. Ona göre kolon seçimi yaparsanız kalitesi çok iyidir.

Geri
Üst Alt