Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hoparlör-ses-müzik Tavsiyeleriniz ?

Pardon ya sen aracında mid takımı yazmıssın ama amfisiz kullanıcaksın sanırım. Coaxiel arıyorsun sen. Hertzin amfisiz çalışan mid takımları olması lazım tweeterlar birlikte ondan tavsiye edebilirim.

ben sistem kurmayı düüşünmüyorum hoparlörleri değiştiricem sadece amacım net ses almak
öyle bangır bangır bağıttırma huyum yok benım duyabiliceğim kadar ses versin yeter :))

kardeşim teyp orj.ise yapabilecek zaten fazla bişey yok..sadece hoparlörlerini bulabilirsen yine orj.olarak taktırmandır.diğerleri teyp çıkışlarına uygun olmayacağı için boşuna para vericeksin

kardeşim teyp orj.ise yapabilecek zaten fazla bişey yok..sadece hoparlörlerini bulabilirsen yine orj.olarak taktırmandır.diğerleri teyp çıkışlarına uygun olmayacağı için boşuna para vericeksin

orjınal teybi söktüm abi kenwood teyp taktım buna uyabilicek bişeyler arıyorum

o zaman ne yap et bi 4 kanallı anfi ve mid takım al ön arka benim öyle idi tam senin istediğin sesi alıcaksın

o zaman ne yap et bi 4 kanallı anfi ve mid takım al ön arka benim öyle idi tam senin istediğin sesi alıcaksın

cezmi abi pek anlamıyorum bu işlerden araştırma yaptım internetten kafam karıştı
fazla maliyetli bişeyler yapmak istemıyorum birde senin söylediğin gibi araştırma yapıyım ilgin için çok saol abi

valla cezmı abının soyledıgıne aynen katılıyorum..forwell edıson vs.. bu bu tarz ucuz ama ısını gorebılecek kalıtede 4 yada 6 kanal amfıler var bunlardan bı tanesıne ıkı takım mıd baglarsan hem yeterlı hem temız bı ses elde edebılırsın..Mıd olarak kesınlıkle tavsıye edebılecegım ınfınty var....Ses frekanans aralıgından tut rms degerıne kadar fıyat aralıgında nerdeyse rakıbı yok..Kullandıgımda en cok memnun kaldıgım dıyebılırımm..Kıcker ve pıoneer genelelde tweter yakıyor jbl desem ses kalıtesı pek basarılı gelmıyo 170-200 lıra aralıgında en guzel secım bu olur senın ıcın...Bıraz paraya kıyarım dıyosan 3 yollu profesynel mıd takımları var...SPL sıstemlerde kullanıyorlar genelde..Sahıbındede bı kac tane gormustum ıkıncı elı 250--300 cıvarı ama muzısyenın kayıt sırasındakı nefesı bılem duyarsın:)

Ne istediğini anladım,bide ne kadarlık bişe istediğini söylersen daha iyi yardımcı olurum.kenwood teyp almışsın ama hangi seri hangi model?çıkışların 4*40 mı yoksa 4*50mi?büyük ihtimal anfi çıkışın vardır ama emin olmalıyız,anfisiz takacağın componentlerden(mid) cokda fazla verim almayı bekleme...o bu derken 40 yere gider konu,bende tekrar sistem değiştireceğim elimde 2takım mid boşa çıkıcak biri infinity referance biri jbl,fiyatını pek dert etme anlaşabilieceğimizi tahmin ediyorum.ayrıca herhangi bi soru sormak istersen istediğin zaman ulaşabilirsin 0551 411 98 81.

cezmi abi pek anlamıyorum bu işlerden araştırma yaptım internetten kafam karıştı
fazla maliyetli bişeyler yapmak istemıyorum birde senin söylediğin gibi araştırma yapıyım ilgin için çok saol abi

Sen anlamıyorsan bız yardımcı olalım....Mıd takım almayı dusunuyorsan sısteme bagaj ıcınde bırde sub eklemen en ıyısı olacak.Pıyasada satılan mıd takımlar bass seslerını vermıyor.Sadece orta ve tızz sesler ıcın yapılmışlardır.Sısteme sub eklmeden kapılara koyacagın mıd sana orjınaldekı sesın tadını vermeyecek bol mıktarda tızzz sesler kulagını tırmalayacak.Kapılara kolon koymayı dusunuyorsan kıcker yada pıoneer bızım kapılara gore kolonları var.Kapılardakı kolon olcusu 16.5 cmdır.16 cm alırsan araya kasnak yaptırmak gerekıyor.Ilk tercıh mıd takım mı coax hoparlor mu?

Ne istediğini anladım,bide ne kadarlık bişe istediğini söylersen daha iyi yardımcı olurum.kenwood teyp almışsın ama hangi seri hangi model?çıkışların 4*40 mı yoksa 4*50mi?büyük ihtimal anfi çıkışın vardır ama emin olmalıyız,anfisiz takacağın componentlerden(mid) cokda fazla verim almayı bekleme...o bu derken 40 yere gider konu,bende tekrar sistem değiştireceğim elimde 2takım mid boşa çıkıcak biri infinity referance biri jbl,fiyatını pek dert etme anlaşabilieceğimizi tahmin ediyorum.ayrıca herhangi bi soru sormak istersen istediğin zaman ulaşabilirsin 0551 411 98 81.

kenwood kdc 4047 teybin modeli... 4*50 çıkışları.. eğer uyumlu olursa düşünürüm tabi neden olmasın

Geri
Üst Alt