Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hoparlör-ses-müzik Tavsiyeleriniz ?

mevlut911

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabayı ilk aldığımda sadece ön kapılarda hoparlör vardı arka kapılar boştu
idareden iki tane ucuz bişeyler taktırmıştım. Toplamda 4 tane hoparlör var 4 tanede twitter..
Özellikle twitterlardan ve şoför tarafındaki hoparlörden cızırtı geliyor..

Geçen gün media markt haramidereye gittim kontrol ettiler patlak yok ama baya eskimiş dediler
pek bişey anlamadım.. mid takımı almam için JVS tavsiye ettiler takımda 2 hoparlör 2 twitter var
yani benım iki takım almam gerekiyor 200TL + 200TL = 400TL ediyor..

Çocukluktan beri bir takıntım var oda KENWOOD yani müzik ses denince ben kenwood harici
hiçbişeye para vermek istemıyorum.. Bu konuda bana tavisyede bulunursanız sevinirim

Kenwood güzel markadır. Müzik sistemi denince pioneerın üstüne pek duymadım. Arabayı aldığımda teknosadan LG aldım ben. İşimi görüyor. Arabada 4 hoparlör 4 tweeter var. Ses çıkışı güzel. Geçende arkadaş tanesi 15-20 liradan tweeter aldı. Tabi bu zevk işi. Ses sistemine binlerce lira verenler var. Bence çok takıntın yoksa daha uyguna kapatabilirsin.

Kenwood ve pionner sadece akılda kalan bilindik markalar.. Mid takımında güzel kalite ses istiyorsan Focal , Hertz , MB Quart vs. de bakabilirsin..

pioneer kenwood bunların arasından seçim yapabilirsin mevlüt jbl falan da var ama biraz pahalı kaçar gibi onlar..

oldukça pahalı kardeşim onlar ben öyle abartılı ses sistemi falan kurmak istemıyorum..
müziğin sesi güzel çıksın yeter cızırtı olmasın bamgüm sesler gelmesin maksadım bu

kardeşim o zaman pioneer de işini görür rahatlıkla hiç aklın kalmasın ben bir önceki arabamda kullanmıştım pioneer i gayet te güzeldi sorun yaşamadım

O zaman jbl in giriş seviyesi midlerinden felan uzak dur Pionner yerine kenwood seçebilirsin. Yada İnfinty referans serileri var uygun fiyatlarda.. Hertzin de uygun fiyatlı giriş seviyesi midleri var. Jbl ve pionner çinleri yüzünden piyasada sağlamını bulmak çok zor.. Tweeterları çok çabuk yanıyor aman dikkat et.

O zaman jbl in giriş seviyesi midlerinden felan uzak dur Pionner yerine kenwood seçebilirsin. Yada İnfinty referans serileri var uygun fiyatlarda.. Hertzin de uygun fiyatlı giriş seviyesi midleri var. Jbl ve pionner çinleri yüzünden piyasada sağlamını bulmak çok zor.. Tweeterları çok çabuk yanıyor aman dikkat et.

kardeşim bilgilendirmen için tşk ederim tek başına tweeter satışı yok ben internette bulamadım...
280W çıkışlı 3 yollu kenwood hoparlör buldum buna ne dersin ?

Geri
Üst Alt