Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hoparlör-ses-müzik Tavsiyeleriniz ?

Sen anlamıyorsan bız yardımcı olalım....Mıd takım almayı dusunuyorsan sısteme bagaj ıcınde bırde sub eklemen en ıyısı olacak.Pıyasada satılan mıd takımlar bass seslerını vermıyor.Sadece orta ve tızz sesler ıcın yapılmışlardır.Sısteme sub eklmeden kapılara koyacagın mıd sana orjınaldekı sesın tadını vermeyecek bol mıktarda tızzz sesler kulagını tırmalayacak.Kapılara kolon koymayı dusunuyorsan kıcker yada pıoneer bızım kapılara gore kolonları var.Kapılardakı kolon olcusu 16.5 cmdır.16 cm alırsan araya kasnak yaptırmak gerekıyor.Ilk tercıh mıd takım mı coax hoparlor mu?

abi fazla tefarruata girmek istemıyorum şuanki haliyle iyiydi ama bırkaç gündür sesi açtığımda sol taraftan bişey gelmiyor
sağdaki kolonlardan ses gelıyor sesi kısınca iki tarafta çalışıyor neden böyle yaptığını anlamadım..
patlat falan vardır diye değiştirmek istıyorum komple sistem kurmak istemıyorum

sen ne kadar iyisini alırsan al teyp çıkışı iyi olmassa yada anfi ile desteklemessen ses güzelleşmez

aracımda 4 tane pioneer 6991s koaksiyel 2 takım jbl mid-tiz takımı 1 tane cadence 30 cm woofer 1 tane jbl 75.4 mono amfi 1 tane de jbl 301.1 stereo amfi mevcut. ana ünite olarak pioneer 4250usb modelini kullanıyorum. biraz masraflı oldu toparlaması ama 2 ayda bir 1 malzeme alarak toparladım. inanılmaz güzel bir ses kalitesi ve ses gücü mevcut. yavaş yavaş bu tarz bir sistem toparlayın derim :)

abi fazla tefarruata girmek istemıyorum şuanki haliyle iyiydi ama bırkaç gündür sesi açtığımda sol taraftan bişey gelmiyor
sağdaki kolonlardan ses gelıyor sesi kısınca iki tarafta çalışıyor neden böyle yaptığını anlamadım..
patlat falan vardır diye değiştirmek istıyorum komple sistem kurmak istemıyorum

Bugun çalışıyormusun mevlut?Istersen getır bır bakalım masraf yapmak istemiyorsan kapı için 16 cm hoparlor al olayı bıtır yaklaşık 200 tl cıvarı tutar ıkı takım ıcın.Kapıdakı kolonları degısınce mevcut olan tweeterları kullanabılırsın.

mehmet abi mesajını yeni gördüm kusura bakma bu araalar nöbetlerim çok yoğun yurtdışından da misafirlerim geldi
onlarla ilgilenıyorum müsait bır zamanda birlikte gidip bakalım senin tavsiyelerine güveniyorum ;)

mehmet abi mesajını yeni gördüm kusura bakma bu araalar nöbetlerim çok yoğun yurtdışından da misafirlerim geldi
onlarla ilgilenıyorum müsait bır zamanda birlikte gidip bakalım senin tavsiyelerine güveniyorum ;)

Ne zaman dersen gıder bakarız yeterkı sen musaıt ol kardesım.

çok saol abi şu spoiler işine ne zaman bakıcaz birkaç arkadaş var örnek istıyorlar beraber üzerine düşelim,
adam akıllı bişeyler yaptıralım abi olmazmı

mevlüt bahsettiğin gibi 1 ses sitemi ( poro ) kaanda mevcut değerlendir istersen 2 nizinde işi görülsün

çok saol abi şu spoiler işine ne zaman bakıcaz birkaç arkadaş var örnek istıyorlar beraber üzerine düşelim,
adam akıllı bişeyler yaptıralım abi olmazmı

Buluşalım secenek cıkartalım ona gore fıat alıp yaptıralım farklı guzel bırsey olması herkes ıcın ıyı olur.

Geri
Üst Alt