• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Hoparlör Seçimi

FATSALI

Kayıtlı Üye
İsim
MURAT AŞIK
Nereden
Sakarya
Araç
Seat Alacağım
Selamün Aleyküm arkadaşlar,
Aracım 2017 Seat ibiza 1.0 Eco tsi 110hp . Aracımda bundan 1 sene önce ve sonra ki aylarında 2 adet hoparlör patladı. Garantiden değiştirdim. Max. valum 30 olmasına rağmen ben bu rakamı yada yakın rakamları asla görmedim. Ben mevcut hoparlörlerin yerine dayanıklı , orta yollu hoparlörler almak istiyorum internetten. Hangi markaları önerirsiniz ve ön - arka hoparlör ebatları nedir? watt ne olmalıdır ? neye göre sipariş edilir.

Teşekkürler

goku

Kayıtlı Üye
İsim
Gökhan A.
Nereden
Tekirdağ
Araç
İbiza 1.4 Reference
Plaka
59 RR 576
Ölçü 16 cm... ben amfi ile 80w rms mid takımı kullandım... Orjinal teyp ile kullanacaksanız 50w rms mid takımı tavsiye ederim. Sonradan hoparlör montajı için mdf kasnak gerekiyor bilginize...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Metehan Kalın

Kayıtlı Üye
İsim
Mete
Nereden
Kahramanmaraş
Araç
İbiza 1.4 Reference
16 lık midrenç girmiyor önlere 13 olması gerekiyor ben yeni taktırdım amfi ve bufur istiyor ama çok net ses alırsınız

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ismail33

Kayıtlı Üye
İsim
İsmail
Nereden
Mersin
Araç
İbiza 1.4 Style
Ölçü 16 cm... ben amfi ile 80w rms mid takımı kullandım... Orjinal teyp ile kullanacaksanız 50w rms mid takımı tavsiye ederim. Sonradan hoparlör montajı için mdf kasnak gerekiyor bilginize...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam ibizanin arka kapısını mi sökturdunuz hoparlör için, bir sıkıntı çıktı mı sonradan cam kendi kendine düşüyor diyorlar

Üst Alt