Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hoparlör lazım..

mesahin02

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Yeni aldığım leonuma ön ve arka kapılar için hoparlör gerekli.Şu an araba hoparlörsüz.Set falan düşünmüyorum normal bir ses çıksın yeter benim için.Bu konuda pek bilgim de yok biraz araştırdım ve hoparlörlerin16 cmlik olması gerekiyor sanırım.Sizce ne almalıyım ve nerden almalıyım?:rolleyes:

Bu arada benim teyp orjinal.Diğer markalardan alsam (mesela pioneer) uyumsuzluk sorunu olur mu acaba?

hoparlör olarak çok profesyonel istemiyorsanız infinity referans serisini önerebilirim. Teybi değiştirirseniz büyük ihtimalle direksiyon kumandalarını kullanamazsınız

Teybi değiştirmek istemiyorum.Pineerleri bağlayamazmıyım yani? Dediğiniz infinity hoparlörleri nerden bulabilirim?Kusura bakmayın bu konudaki bilgisizliğim için..:(

şimdi sizin sadece hoparlörlerin olduğu bölüm mü boş şunun için soruyorum kapı açma kollarının olduğu bölmede de twiterlar var eğer sizde onlarda boş ise mid-tiz dediğimiz hoparlör setinden almanız gerekecek yok ben onları kullanmak istemiyorum derseniz linki verdiğiniz pioneerları takabilirsiniz

bende orjınal kolon var istersen ozelden pm at konusalım...

Bilgi için teşekkürler enes.
mesaj attım erkan geldimi bilmiyorum..

evt 16 cm
seatlarda mid ve twitter sistemi için hazırdır..
2 takım mid alırsan ses de aramıyorsan yeterli olur hatta doyurur seni..
infinity olur kicker olur jbl olur

fiyat artıkça marka da değişir kalitede değişir..
bu işi 200 e de halledersin 1500 e de

şimdi sizin sadece hoparlörlerin olduğu bölüm mü boş şunun için soruyorum kapı açma kollarının olduğu bölmede de twiterlar var eğer sizde onlarda boş ise mid-tiz dediğimiz hoparlör setinden almanız gerekecek yok ben onları kullanmak istemiyorum derseniz linki verdiğiniz pioneerları takabilirsiniz
abi bu hoparlörler 2way,yani kolon ve tweeter bir.fakat kapının dibinden gelen tis sesi de pek doyurucu olmayacaktır..

Geri
Üst Alt