Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Honda CRV Nissan Qashqai Renault Koleos VW Tiguan

Honda CRV Nissan Qashqai Renault Koleos VW Tiguan

• Kullanılan toplam oy
    32
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrado

Kayıtlı Üye
Evet yine bir anket ve kıyaslama konusuyla karşınızdayım :D

İç / Dış Tasarım

Malzeme - İşçilik Kalitesi

Donanım

Ses Yalıtımı

Konfor

Sizce Hangisi ?

Ömer anladım gaza geldin ama bu markaların içinde en iyisi tiguan tabiki ama burda her aracı karşılaştırmaya kalkarsak yarın biri Patron (serbay) mı Leonrider (Serhat) mı diye konu açar abicim bu karşılaştırmaların bitti mi yoksa yarın Deniz otobüsü mü Metrobüs mü diye karşılaştırma yapıcan mı?

Ömer anladım gaza geldin ama bu markaların içinde en iyisi tiguan tabiki ama burda her aracı karşılaştırmaya kalkarsak yarın biri Patron (serbay) mı Leonrider (Serhat) mı diye konu açar abicim bu karşılaştırmaların bitti mi yoksa yarın Deniz otobüsü mü Metrobüs mü diye karşılaştırma yapıcan mı?

ahahah buldm konuyu hangisi kıvancın en iyi kuması A) leonrider B)patron :p

Yok o kadarda değil :D

ahahah buldm konuyu hangisi kıvancın en iyi kuması A) leonrider B)patron :p

Kıvanç biraz görmemiştir kardeşim bugün bize yarın başkasına gider sen bakma ona :) Bu vahim ve önemli konuyu kirletmeyelim Emre :) konuda ortak çalışma söz konusu çok sevdiğim bi kardeşimin önerisiymiş grup çalışması var sen seç seçeneğini :)

konuların içerikleri konuların kalitesi forumuda etkiliyor.şimdi ben yeni üye olsam bu foruma anketlere bak.. yumuşakmı sertmi sigara kullanıyomu hangi rengi seviyo gibi falan olmaz yani anlatabiliyomuyum l

---------- Post added at 19:50 ---------- Previous post was at 19:48 ----------

herşeyi yasakla kuralla olmazki.bişeyleri yaparken herkesin tarafından düşünmek lazım.burası ortak paylaşım alanı.şahsi düşüncelerle olmaz...yönetici ben olsam naparım diye düşünmek lazım.konuyu okuyan bi üye olsam ne düşünürüm demek lazım...

Bu araçların bir kısmını sokakta sağda solda gördüm ama vw yi kullanmamdan dolayı kalitesine güvendim ve tiguan dedim ama seat olsa seat derdim

konuların içerikleri konuların kalitesi forumuda etkiliyor.şimdi ben yeni üye olsam bu foruma anketlere bak.. yumuşakmı sertmi sigara kullanıyomu hangi rengi seviyo gibi falan olmaz yani anlatabiliyomuyum l

---------- Post added at 19:50 ---------- Previous post was at 19:48 ----------

herşeyi yasakla kuralla olmazki.bişeyleri yaparken herkesin tarafından düşünmek lazım.burası ortak paylaşım alanı.şahsi düşüncelerle olmaz...yönetici ben olsam naparım diye düşünmek lazım.konuyu okuyan bi üye olsam ne düşünürüm demek lazım...

+ 1907 son paragraf bu olaya bakış açısını en güzel anlatan paragraf eline sağlık Bilal. Bu arada yine hatırlatayım gözüm üzerinizde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt