Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Honda civic yardim :(

erdal1984

Kayıtlı Üye
Slm Arkadaşlar, Yardımınıza ihtiyacım var,

Bir arkadaşımıza araç alıcazda istediği arac honda civic 2011 model elegans beyaz boyanan değişen yok, + olarak kaput ve çamurluklarda koruma var şefaf folyo yani, birde navitec ekran var 2600tl taktırmış arka tapondada kamera var servisten takmışlar geri geri gidince ekranda arkayı gösteriyor.

Aracın fiyatı 41.000 tl son fiyatı dedi satan kişi,
Bu arac bu fiyata alınırmı??

ilginiz ve yardımlarınız için şimdiden Teşekkürler,

araçlara takılan jant,lastık,egsoz ve müzik sistemi gibi extralar satarken pek para etmez ! bence ! o paralara çok daha sağlam makıneler var yanii:eek:key:

Arkadaşlar Slm,
Konu ile alakalı bir fikri olan varmı? yardımcı olabilecek,

Teşekkürler,

şu ara en moda çakallık şeffaf koruma filmi..aracın kaputu boyanır üstüne -sözde koruma amaçlı- folyo çekilir..boya makinasıyla bakıldığı zaman değerler uçar gider..adama bu parça boyalı dersin adam abi şeffaf film var üstünde diyip devam eder..aman dikkat diyorum..o fiyatlara daha sağlam birşey alınabilir..şahsen hondanın sağlamlığı konusunda her zaman şüpheliyim..

ps: sağlamlıktan kastım kaporta..yoksa motorları canavar

şu ara en moda çakallık şeffaf koruma filmi..aracın kaputu boyanır üstüne -sözde koruma amaçlı- folyo çekilir..boya makinasıyla bakıldığı zaman değerler uçar gider..adama bu parça boyalı dersin adam abi şeffaf film var üstünde diyip devam eder..aman dikkat diyorum..o fiyatlara daha sağlam birşey alınabilir..şahsen hondanın sağlamlığı konusunda her zaman şüpheliyim..

Ps: Sağlamlıktan kastım kaporta..yoksa motorları canavar

yardimin için teşekkürler, bizde ondan kortuk servise soktuk araci, honda servisinde araca baktilar herhangi bi sorun yada boyali parça çikmadi, işin asli biz 40 lira verdik araca adam 41 dio 41 de verebiliriz sorun dil, ama edermi? Netten bakiyoruz 43den başlio baktiğimiz eleganslar, bide beyaz manuel yok denecek kadar az :( napicaz bilmiyorum :)

O fiyata iyi denebilir ama arabayı görmek lazım..

49.000 liraya 0 full varken 2. el bu kadar para vermek pek mantıklı degil

Elegance sonuçta araç ayrıca 2011 model diyorsun, 41 lira, temiz, km o kadar fazla da değil ve artı aksesuarlarda araçta mevcut ve servise götürmüşsünüz temiz çıkmış alınabilir bi araba gibi duruyor ama tabiki görmek lazım.Ben Honda dan başka bi araba istemiyorum diyorsan eğer kaçırma derim ama diğer arkadaşlarında söylemiş olduğu gibi o fiyata daha güzel araçlar bulmak mümkün...

Geri
Üst Alt