Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Honda Civic HB otomatik hakkındaki düşünceleriniz?

tamam tamam senin keçin kara olsun onu al onu :))))))))))))))))

haluk ben civic sedan otomatik kulandım arkadasın 2008 model otomatik geçişleri cok belli ediyor be kardeşim hayatımda ilk defa kulandım otomatiği hiç hoşuma gitmedi dsg o konuda on numaraymış onu hiç denemedim.civic alınır tabiki hele ben sedan civic tipine hastayım cok spor geliyor bana ama otomatiğini almazdım eğer alacak olsaydım denedikten sonra o kanıya vardım tabi.otomatikte okudugum ve duydugum voswagen abi başka şaşma git golf al leon al audi al bugatti veryon al:D ama bence civic otomatik alma onu düz al.hb de tabi zevk meselesi ben civic sedanı daha cok tuttum görüntü olarak öyle her sedan arabayı sevmem cok nadirdir sedan arabalardan hoşlanmışlığım.spor gelmez cogu civic hb de kaplumbaga gibi geldi bana ama tabi zevk meselesi kardeşim benim sen en iyisini bilirsin en iyisini al alacağın zaman.zaten seni az cok tanıdım iyice araştırmadan incelemeden almazsın eksisiyle artısıyla x iyle y siyle aritmetiğiyle geometrisiyle ölçer biçersin en iyisini alırsın allahın izniyle. selametle kardeşim maksatım fikir beyanıydı inşallah alacagın zman gönlüne göre olur

abi galiba yeni leon 1.2 tsi dsg olacak... veya golf

bi arkadaşım 2008 yılında 2006 model i şhift 1.8 140 bg civic aldı bir kaç kullandıktan sonra arac resmen geri vitese geçmiyor sadece ileriye gidiyordu araca 35000 tl peşin para verip almıştı satarken honda bayine 24000 tl takas karşılığı satabilmişti bu arada araca 5000 tl yakın para harcamıştı bence uzak dur

Geri
Üst Alt