Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Honda Civic HB otomatik hakkındaki düşünceleriniz?

Konu, 'Diğer Modeller' kısmında haluk_dongel tarafından paylaşıldı.

1. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    Arkadaşlar hayırlı akşamlar, başlıkta da yazdığım gibi Honda Civic Hb otomatik araçla ilgili bildikleriniz, fikirleriniz, kullanıcı görüşleri gibi yorumlarınızı bekliyorum, biraz ileriki zamanlarda düşündüğüm bi araç olup tabiki leon dan sonra nasıl olur, gider mi gibi konularda da fikirlerinizi rica ediyorum, şimdiden teşekkürler...

2. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    hondalar gayet guzelamaotomatıgını pek tavsıye etmem duz vıtes daha ıyı... ı shıft denen olayı pek sevemedım

3. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Ynt: Honda Civic HB otomatik hakkındaki düşünceleriniz?

Ben 2001 de 92 model SI modelini 2 sene kullandım. Motor konusunda gayet güzel. Ama eski kasaların iç dizaynları iyi degildi. Yani eskilerin motoru iyi ama dizayn kötuydü. Ama yenilerde dizayn güzel fakat motorlarını bilmiyorum kullanmadım. Ama ben leondan inip hondaya binmem bu benim düşüncem. Yanlış anlamayın sakın...

4. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    hondanın hangi modeli?

5. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113

Civic SI. 1992 model 136 hp 9000 devir. Sedan olanından. Motoru çok kuvvetli idi...

6. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43
    Leon satılıp honda alınmaz, ben almam şahsen. Zaten Fr alırken honda astra ve Leon arasından tercihim leon oldu. Leonun havası yeter. Ayrıca mecburiyet mi bilemicem ama otomatik araba değil de manuel tercih edebilirsin. Ben araba kullanırken debriyaja basıp vites değiştirecem gardaşım. ;) Tabiki zevkler ve renkler tartışılmazzz.

7. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    almandan inip japona binilmez

8. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113

Alman konfor japon motordur derler. Ben denedim doğruymuş...ama LEON CAN dır

Bunu beğendi. Şef bunu beğendi.
  9. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    ben japonda kullandım almanda japon fasa fiso

10. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    honda civic hb kasa şu arka kapısı leon tipli olan yeni kasa, otomatik tercih etmek istiyorum daha cazip geliyo, ben de manuelde vites değiştirme zevkini severim ama sıkışık trafikte keşke otomatik olsa diyorum hep. zaten uzun vadede düşündüklerim arasında hepsi sıfır olmak şartıyla honda civic, yeni leon, yeni golf ve nissan juke var.

Sayfayı Paylaş