Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Honda Civic HB otomatik hakkındaki düşünceleriniz?

yeni golf leon olur ama honda çokta mantıklı değil hele juke facia

üzerinde nissana özgü bi motor yok dacıa megan dcı motor var dizel alıcaksan.konfor olmadığını da kullanan arkadaşlar anlattı sen değerlendir hıyar gibi renault motorlu bi araca japon muamelesi ile binebilecekmisin

konfor+motor+kalite+fuLL donanım hepsi mevcut, yeni i30 dizel Elite modeline bir bakın :eek:key:

haluk ben civic sedan otomatik kulandım arkadasın 2008 model otomatik geçişleri cok belli ediyor be kardeşim hayatımda ilk defa kulandım otomatiği hiç hoşuma gitmedi dsg o konuda on numaraymış onu hiç denemedim.civic alınır tabiki hele ben sedan civic tipine hastayım cok spor geliyor bana ama otomatiğini almazdım eğer alacak olsaydım denedikten sonra o kanıya vardım tabi.otomatikte okudugum ve duydugum voswagen abi başka şaşma git golf al leon al audi al bugatti veryon al:D ama bence civic otomatik alma onu düz al.hb de tabi zevk meselesi ben civic sedanı daha cok tuttum görüntü olarak öyle her sedan arabayı sevmem cok nadirdir sedan arabalardan hoşlanmışlığım.spor gelmez cogu civic hb de kaplumbaga gibi geldi bana ama tabi zevk meselesi kardeşim benim sen en iyisini bilirsin en iyisini al alacağın zaman.zaten seni az cok tanıdım iyice araştırmadan incelemeden almazsın eksisiyle artısıyla x iyle y siyle aritmetiğiyle geometrisiyle ölçer biçersin en iyisini alırsın allahın izniyle. selametle kardeşim maksatım fikir beyanıydı inşallah alacagın zman gönlüne göre olur

Ynt: Honda Civic HB otomatik hakkındaki düşünceleriniz?

Bencede sen neye binerek zevk alacaksan ona bin. Insanların ne dediğine bakma. Sonradan pişman olacağın arabayı alma.civic al golf al leon al juke al farketmez yeter ki sen seç.

Yanlış anlamayın sakın yazacaklarımı. Test sürüşü yapma bu kadar kolayken lütfen her araca binip test edip kendiniz karar verin. Test ederken de ayıp olmasın diye aracı nazik kullanmayın. Beklentileriniz neler ise ona göre kullanıp TEST edin araçları. Yol tutuş, performans, konfor, frenleme, yalıtım vs... Hangisi içinize onu alın ki içinize sinen modeli savunarak öveceksiniz. O yüzden lütfen hepsini üşenmeden test edin, kullanın ve kendiniz karar verin. herkesin beklentileri degişken siz kendinize göre karar verin.

işin aslı, insanların zevkleri farklıdır... birisi donanıma önem verir,birisi motora, birisi dış görünüme... önemli olan senin ne istediğin... istediğin performans ve sportif bir duruşsa; golf, leon, audi a3, sanayiye gitmek istemem ben sağlamlık diyorsan mazda, toyota, honda, çok pamam var hepsi olsun diyorsan da mercedes yada bmw alacaksın bu kadar basit...

üzerinde nissana özgü bi motor yok dacıa megan dcı motor var dizel alıcaksan.konfor olmadığını da kullanan arkadaşlar anlattı sen değerlendir hıyar gibi renault motorlu bi araca japon muamelesi ile binebilecekmisin
o hıyar gibi dediğin renault motorunu nissan geliştiriyo zaten. yani üzerindeki motor nissana özgü ;)

Geri
Üst Alt