Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Honda civic elegance tavsiye..

daha yeni aldın sen mesut kıpırdama aşırı zarar edersin para kolay kazanılmıyor kardeşim

arabamı aldıktan 3 gün sonra soyuldu üstüne 8 gün daha serviste yattı ama parcası türkiyede olmadıgından değişemedi. aradan 3 hafta sonra parca geldi gelin değişelim diye cagırdılar gittim söktüler ön kısmı ama gelen parca yanlışmış bir 3 hafta daha ileri attılar. yani aractan soğudum resmen. yeni leon beni tekrar büyülerse 3-4 e bakmıyacam takaslıyacam valla

o kadarmı kötü servislleri yeni kasa olduğundan dır belkide

lafta iyiler iş görmeye calışıyorlar ama al işte okadar. hele navigasyonumu izinsiz farklı markayla değişmişler onları söylemiyorum bile

lafta iyiler iş görmeye calışıyorlar ama al işte okadar. hele navigasyonumu izinsiz farklı markayla değişmişler onları söylemiyorum bile

Bunu Doğuş yada bizimkilerde biri yapsa yerden yere vurmuştuk çoktan, sizin adınıza üzüldüm umarım daha kötüsü değildir geçmiç olsun

Bu arada konu dağılmadan toparlıyalım ben Hondacı değilim ama o işin uzmanı kardeşimdir.. Ona sordum (denk geldi) Elegansları dolu olanıymış sanırım motor konusunda sıkıntı yaşamaz (yakıtını göze aldıysa) Konforuda Leonu aratmaz dedi.. Ben Kardeşimin yalancısıyım (Ben bildim Bileli Hondacıdır).. Bana sorar isen Leondan Şaşma derim.. Hayırlısı Olsun :eek:key:

Honda tip olarak iç mekan ferahlığı olarak sevdiğim bir araç. Ama birincisi yakıt ikincisi ise fren sisteminin biraz zayıf olması konusu var. Onun dışında ses olayı dikkatimi çekmedi bindiğim hondalar genelde bir kaç aylık oldu. Brde yere çok yakız kasislerde biraz daha dikkat etmen gerekiyor.

yakıt olarakta bilgi vermek gerekirse yeni kasada ekonomi modu acıkken şehir içi 45 kuruş civarı yakıyor benim araç. 100 tllik benzinle 240 km yol rahat alabiliyorum

sport-up ta inanın konfor filan yok sağından solundan o kadar ses geliyor ki anlatılmaz yaşanır. benim araç 2008 model daha yeni 60.000km oldu buna rağmen bu kadar ses sıkıntısı yaşatması 100.000km yi nasıl görecem diye düşündürüyor. orjınal 17 jantı üzerinde yaylar filan orjınal tamamen orjınal yani ama böbrek taşı düşürüyorum bozuk yolda 2006 18 jantlıya bindim tık ses yok nasıl iş anlamadım araçtan soğuyorum bazen ama çokta seviyorum kıyamıyorum değiştirmeye..:)

arkadaşta vardı bu seferde yakıtı arabadan soğutur seni bence çok yakıyor.. haftasonu haricinde binilmez, yada istasyonu olan peder lazım :) onun haricinde güzel makina.

sport-up ta inanın konfor filan yok sağından solundan o kadar ses geliyor ki anlatılmaz yaşanır. benim araç 2008 model daha yeni 60.000km oldu buna rağmen bu kadar ses sıkıntısı yaşatması 100.000km yi nasıl görecem diye düşündürüyor. orjınal 17 jantı üzerinde yaylar filan orjınal tamamen orjınal yani ama böbrek taşı düşürüyorum bozuk yolda 2006 18 jantlıya bindim tık ses yok nasıl iş anlamadım araçtan soğuyorum bazen ama çokta seviyorum kıyamıyorum değiştirmeye..:)

Oğuzhan bence sen arabadan yana şanssızsız yada leondaki yalıtım seni rahatsız ediyor zira 2009 arabamla 2 senedir karsta kullanıyorum bende bi ara o sanıya düşmüştüm bu gün bi arkadaşım "FR" almış erzurumdan gittik getirdik, inan benim arabamdaki çok normal dedirtti bana maalesef yalıtım olayından ötürü bizim arabalar duymamamız gereken "ama normal" olan sesleride içeriye alıyor özellikle kasislerde ama bu sorun olduğuna işaret değildir bence..

Geri
Üst Alt