Honda civic elegance tavsiye.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Honda civic elegance tavsiye..

34kok15

Kayıtlı Üye
Honda civic elegance almayi düşünüyorum. Kullanan varsa konfor motor izalasyon vs. Olumlu yada olumsuz tavsiyelerinizi bekliyorum..teşekkürler

YEKTA

Kayıtlı Üye
kullanmadım ama şu ana kadar iyibir yorumda duymadım güvenlik ve sağlamlık açısından

benim görüşüm japonlar mekanikte çok iyiler fakat güvenliği göz ardı ediyorlar can tatlı o kadar diyim sana

he japon araba kullandınmı dersen mitsubıshi ve ısuzu nun 6 ve 8 tekerlekli her türlü versiyonunu kullandım iyi arıza çıkartmayan arabalar

akınbyrk

Kayıtlı Üye
tanıdıgım 3 kişide var ve hepsi cok yakıyor diyor.tek sıkıntısı yakıt sanırsam

RedLine

Kayıtlı Üye
genelde yakıttan we otomatik şanzumanından sıkıntı çıktığını duyuyorum

34kok15

Kayıtlı Üye
teşekür ederim yorumlarınız için biraz araştırdıktan sonra 1-2 sene daha leona binmeye karar verdim rahat batıyo galiba bana ama tek sıkıntım leonun moturu bilsem bu kadar alışacağımı kesin 14tsi alırdım:( son pişmanlık işte..

REİS38

Kayıtlı Üye
kullanmadım kullananda pek tanımıyorum yorum yapacak kadar ama el freni hiç hoşma gitmiyor

rockinrock

Kayıtlı Üye
ben kullanıyorum :) leonla kıyasala daha memnunum tavsiyede ederim. ama yeni cıkıcak leon kasasına görede ya civice devam yada leona geçiş yaparım.

YEKTA

Kayıtlı Üye
daha yeni aldın sen mesut kıpırdama aşırı zarar edersin para kolay kazanılmıyor kardeşim

racingteam

Kayıtlı Üye
yeni kasa civic nasıldır bilemem ama bir önceki kasa 2010 elegance vardı bende yakıtı çoktu BRC lpg taktırdım sonra rahat ettim, otomatik vitesti ve vites geçişlerini hissetmezsin bile heleki direksiyondaki F1 vites kolları ayrı bir şeydi F1 kollar sayesinde aracı manuelde kullanabiliyorsun, konforu iç mekan rahatlığı güzeldi ferahtı, heleki dış görünüşüne diyecek yok, ama şunu sölemeliyimki izolasyon yalıtımı çok iyi değildi, frenler iyi ve tutucu değildi tabi çözümü iyi bir disk ve balata ile değiştirerek çözebiliyorsun, heran biryerinden ses gelebilir ve zamanla bu seslere alışman gerekebilir, açıkçası bu ses olayını ben leonda hiç duymadım, leonunsa tek sevmediğim tarafıda gaz verdiğinde ön taraftan gelen zincir sesi 1,2 ve 1,4 tsı larda bu ses varmış ne yazıkki, aldığımdan beri bu sese tafayı takmış durumdayım zaten aracımı değiştirirsem bir nedenide bu ses olacak :(

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
yeni kasa civic nasıldır bilemem ama bir önceki kasa 2010 elegance vardı bende yakıtı çoktu BRC lpg taktırdım sonra rahat ettim, otomatik vitesti ve vites geçişlerini hissetmezsin bile heleki direksiyondaki F1 vites kolları ayrı bir şeydi F1 kollar sayesinde aracı manuelde kullanabiliyorsun, konforu iç mekan rahatlığı güzeldi ferahtı, heleki dış görünüşüne diyecek yok, ama şunu sölemeliyimki izolasyon yalıtımı çok iyi değildi, frenler iyi ve tutucu değildi tabi çözümü iyi bir disk ve balata ile değiştirerek çözebiliyorsun, heran biryerinden ses gelebilir ve zamanla bu seslere alışman gerekebilir, açıkçası bu ses olayını ben leonda hiç duymadım, leonunsa tek sevmediğim tarafıda gaz verdiğinde ön taraftan gelen zincir sesi 1,2 ve 1,4 tsı larda bu ses varmış ne yazıkki, aldığımdan beri bu sese tafayı takmış durumdayım zaten aracımı değiştirirsem bir nedenide bu ses olacak :(
Eğer zincir sesi sizi rahatsız edecek kadar gürültü yapıyorsa bence bi servise götürüp baktırmanızda yarar var:eek:key: