Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Honda Civic 2010 Premium Otomatik

Hayırlı satışlar.

İlanın teknik verilerine baktım da, otomatik şanzıman için 0-100 hızlanma değeri yanlış verilmiş. Sahibinden yönetimini uyarmak gerek.

Ben LPG'li halimle ve 3 kişi ile kafa kafaya kalktım FD6 otomatikle, 120 demeden 2 boy arkamda kaldı. Doğru değer auto-data.net/tr sitesindeki 12.5 sn olmalı... 10.3 manuel için geçerli ;)

Son düzenleme:
ya fabrika verisinde 12.5 diyor da o kadar da hantal değil ya, bende de vardı FD6 otomatik, gayet güzel gidiyordu, tamam bir FR değil ama sınıfında iyi sayılır :)

ya fabrika verisinde 12.5 diyor da o kadar da hantal değil ya, bende de vardı FD6 otomatik, gayet güzel gidiyordu, tamam bir FR değil ama sınıfında iyi sayılır :)
Valla 125'lik honda'nın o kadar geride kalması benim de garibime gitti. Tahimince EK'dan sonra epey ağırlaştırdılar çünkü makyajlı 02-06'lar da öyle ahım şahım yürümüyor . Daha doğrusu honda'nın otomatiği kısada yürümüyor. Bunu bir çok honda forumunda tartışırlar hatta :)

ya honda forumlarında da diyorum, uzun da her türlü alır tamam lafım yok ama şehir içinde o TSI'ın performansına erişemez, ha ekler turboyu, TSI'ların canına okur, ayrı mesele, ama elma ile armutu kıyaslamak doğru değil bence.

Bir de sizin durumdaki eleman kaldıramamış da olabilir, VSA gaz falan kestirdiyse arabaya, zaten ilk kalkış devirsiz, hantal kalıyor, bir de gaz kestiyse araç, fark yer normaldir :)

Hayırlı satışlar kardeşim... Japon araçları iyidir aslında ama otomatik vitesi hala beceremediler nedense...

ya honda forumlarında da diyorum, uzun da her türlü alır tamam lafım yok ama şehir içinde o TSI'ın performansına erişemez, ha ekler turboyu, TSI'ların canına okur, ayrı mesele, ama elma ile armutu kıyaslamak doğru değil bence.

Bir de sizin durumdaki eleman kaldıramamış da olabilir, VSA gaz falan kestirdiyse arabaya, zaten ilk kalkış devirsiz, hantal kalıyor, bir de gaz kestiyse araç, fark yer normaldir :)
Tabi ki bir kalkışa göre aracı kıyaslamak yanlış ama verilen katalog verileri 3 aşağı 5 yukarı doğrudur genelde. Benim kıyaslamam şöyle oldu, benimki 13 yaşında katalogu 10.3 olan sonradan LPG görmüş bir araç ile katalogu 12.5 olan tahminen 3-5 yaşında bir araç .Muhtemel o da LPG'lidir. Bir sürü etmen var ama 12.5 saniye iyi bir değer değil. Uzunda alır mı? Onu bilemem. Leon'um 1.6 olsaydı belki Honda daha ciğerlidir yüksekte derdim. Lakin 20v'li 1.8'e yetişecek kadar ciğerli olup olmadığını denemek gerek ;)

Neyse konuyu kirletmeyelim daha fazla :)

Geri
Üst Alt