Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Honda accord 2.4 executive ve bravo turbo sport.. ??

dragg

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar

eski aracımın pert olusundan dolayı bırazda ust segmente gecsemmı yoksa orta derece aıle ve bırazda hız yasatabılen bır arac arasında kararsız kaldım aklımda suan ıcın ıkı arac buldum ama yınede onerılere acıgım.. fıyat 30 - 35.000 arası ve kesınlıkle derı doseme ve sanruf ıstıyorum..

aklımdakı araclar ıse

honda : Honda Accord 2.4 Executive 2004 Model 33.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Lacivert renk - 54550415

fıat : Fiat Bravo 1.4 Turbo Sport 2008 Model 35.000 TL Galeriden satılık ikinci el Mavi renk - 52256691#

ıkısınden de uzak dururum heralde,accordun vergısı ve yakısı zaten ekonomıyı bozar,bravonun da lpg lı olması baslı basına sacmalık turbo arabada.bu fıyat aralıgında bsyler bakıp eklerım konuya mutlaka daha mantıklı arabalar tavsıye edılıcektır

aaccord tam ıstedıgım ozellıklerde bı arac aslında belkı lpg ıle gunluk kullanıma uygun hale gelebılır dıye dusunuyorum.. fıat grubundan hıc aaracım olmadıgı ıcın fıkrımde yok acıkcası lpg sokulebılır sorun olursa gercı..

Accort ta kesenin azini acik tutman lazi
Haaa o motor cok iyi gitmeliki acimadan depoyu doldur ama maleaef ole degil...

Ben olsam o fiyatlar jetta 1.4 tsi yada leon 1.4 tsi alirim ama tabi 2 el olacaksa ama cebimde o kadar para olsa 2 el bakmam polo yada ibiza alabilirm sifir

Accort ta kesenin azini acik tutman lazi
Haaa o motor cok iyi gitmeliki acimadan depoyu doldur ama maleaef ole degil...

Ben olsam o fiyatlar jetta 1.4 tsi yada leon 1.4 tsi alirim ama tabi 2 el olacaksa ama cebimde o kadar para olsa 2 el bakmam polo yada ibiza alabilirm sifir

suanda bende o araclara bakıorum aslında ama 0 km dedıgın kasalara bıneceksem sayet kucuk oldugu ıcın cupra bog yada gtı tercıhım onlarda fıyat olarak yuksekler..

Fiyat araligina bakarsak arac secenekleri cok ama sinif olarak kucukte olsa sifiri tercih ederim temiz ve garantili ... He bu sorun cikmaz anlamina gelmez 2 eldede sifirdada sorun olabilir 1.2 tsi ibiza 1.4 ibiza yada 1.4 polo beni tatmin edecek araclar ama beklentilerin onemli

tabıkı kısıye gore beklentıler degısıklık gosterebılır ama oncelıgım bu fıyata derı doseme ve sunrof olacak..

Geri
Üst Alt