Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hollanda dan bir cenaze taşım aracı

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
arkadaşlar linkteki araç cenaze aracı olarak kullanılıyormuş. yok artık dedirten cinsten bu araç. hayatımda hiç scania tıra binemedim diyen varsa ölduğunde binersin dercesine yapmışlar scaniayı:D

http://uitvaarttruck.nl/Foto_s/

ilginç bir tasarım olmuş yandan bakınca sanki her an damperi kaldıracakmış gibi duruyor :D

Ölüyü yıkamak için de pompa koymuşlar hee :D olay yerinden direk nakletmek için güzelmiş :D

araç güzel ve ilginç ama işin aslına gelince belki biliyorsunuz belki bilmiyorsunuz..
yurt dışında cenaze işleri bizdeki gibi devlet eliyle yapılmıyor..
özel şirketler bu işi yapıyor..yani bu şekilde defnedilmek için para ödüyorsunuz..ne kadar çok öderseniz o kadar şaşaAlı bir cenazeniz olur..
arkanızdan konuşurlar..
ne öldü be.. giderken bile herkes onu konuştu..
ölmesini de biliyormuşş
bizde ölünce o şirtkete gidelim
gibi konuşmalar olur arkalarından..
ha birde onu sormak lazım
memnun musun arçtan
memnun musun tabuttan..
nasıl durumlar keyifler iyi mi...çok sallıyor mu araba..
bendemiştim coilover takmayın bu arabaya diye...:D

araç güzel ve ilginç ama işin aslına gelince belki biliyorsunuz belki bilmiyorsunuz..
yurt dışında cenaze işleri bizdeki gibi devlet eliyle yapılmıyor..
özel şirketler bu işi yapıyor..yani bu şekilde defnedilmek için para ödüyorsunuz..ne kadar çok öderseniz o kadar şaşaAlı bir cenazeniz olur..
arkanızdan konuşurlar..
ne öldü be.. giderken bile herkes onu konuştu..
ölmesini de biliyormuşş
bizde ölünce o şirtkete gidelim
gibi konuşmalar olur arkalarından..
ha birde onu sormak lazım
memnun musun arçtan
memnun musun tabuttan..
nasıl durumlar keyifler iyi mi...çok sallıyor mu araba..
bendemiştim coilover takmayın bu arabaya diye...:D

abi guzel yorum olmuş:) coilover yok bunlarda bunlarda contitech air var.

Geri
Üst Alt