Hofele Desıgn Rover | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Hofele Desıgn Rover

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Katılım
11 Nis 2011
Mesajlar
4,794
Beğeniler
3,960
Yaş
33
#1
Spor ceketli asilzade


Lüks otomobiller üzerinde uzmanlaşan tuning firması Hofele Design, yeni nesil Range Rover modelini daha da çekici hale getirdi. Range Rover baz alınarak geliştirilen Royster GT 500, kişiselleştirilebilen bir Premium SUV.


Hofele Design, yeni Range Rover’a sportif ve şık bir giysi hazırladı. Bu yeni tasarımda, ön tampon merkezi konumlandırılan bir ön spoylere sahip olurken, marşpiye üzerine yerleştirilen çıtalar çamurun kapılara sıçramasını önlüyor. Ön ızgara mat siyah rengi ile daha sportif bir görünüm sunuyor. Aynı renge sahip yeni geliştirilen difüzör, arka tamponla uyumlu bir birliktelik sunuyor. Arka tasarımın en fazla dikkat çeken unsurlarından biri de, özel çelikten üretilen dörtlü egzoz çıkışı. Çekici tasarıma sahip olan bu özel egzoz çıkışları, seri üretim egzozların yerine basit bir biçimde monte edilebiliyor. Dört egzoz çıkışı ve daha geniş difüzör/arka tamponun birlikteliği Royster GT 500’ün arka tasarımının çok daha heybetli durmasını sağlanıyor. Hofele tasarımcılarının elinden çıkan Reverso II isimli tasarım jantları 20 ve 22 inçlik ebatlarla tercih edilebiliyor.


Lord’un acelesi var


Hofele tasarımcıları Royster GT 500’ün iç mekanında çift renkli deri malzemeye de yer veriyor. İki renkli StarLight deri donanım, eski İngiliz tarzını yansıtıyor. Ava gitmeyi seven asilzadeler için elektronik bir sistem, süspansiyon sistemini yukarı veya aşağıya doğru ayarlayabiliyor. Sistem 80 km/s hıza kadar dev cüsseyi 40 mm kadar düşürebiliyor. 80 km/s hızın üzerine çıkıldığında ise sistem otomatik olarak karoseri eski yükseklik ayarına geri getiriyor. Sunulan bunca ayrıntının yanı sıra, İngiliz Lord’un yolcularını koltuğa yapıştıran özelliğini yakından incelemek gerekiyor. Range Rover’ın standart motor seçeneklerinin güçleri, Hofele tarafından ortalamada yüzde 20 oranında artırılmış. Range Rover SDV8’in kaputu altında yatan 4.4 litrelik dizel motorun standartta sunmuş olduğu 339 HP’lik gücü Hofele mühendisleri 410 HP’ye yükseltiyor. Aynı şekilde 600 Nm olan tork değeri de 720 Nm’ye çıkartılarak daha yüksek bir çekiş gücü elde edilmiş oluyor.

Hofele Design Yeni Range Rover | Cadde 25

 

REİS38

Kayıtlı Üye
Katılım
15 Şub 2010
Mesajlar
6,331
Beğeniler
1,464
Yaş
39
#2
range rover
bu sınıfta beğendiğim aralardan birisi
 

schumi

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
8,180
Beğeniler
1,222
#8
Ben bu arabaya modifiyesizde binerim arkadaş..Şeker beyazı rengine bayılıyorum bunun ya... :)