Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hobilerimiz neler ?

kayak yapmak ve balık tutmak dışardaki hobilerim.evimde sinema odamda film seyretmek,ps3 ve pc oyunları oynamak ve en çok sevdiğim şey aracımla ilgilenmek bütün dünyayla alakam kesilir :)

şu definecilige bende merak salabilirim :D bazen denk geliyor baya ilginç seyler cıkıyor

define işi apayrı bir hastalıktır, bazen çok zevkli bazen rezillik, korku adrenalin mutluluk bir arada olur...
zamanında çok para versen gidilmez çekilmez rezillikde yaşadığımız oldu...
haa bu zamana kadar elimize bi değerli bişey geçmedi ama umudumuz hiç bir zaman kaybolmadı çok farklı bir hobidir
zamanında hiç unutmam tarlada bi çalışma yaparken jandarma baskın yapmıştı alfa 156 aracımı dağa taşa vurarak kaçmıştık... en son kazı çalışmamda 3 metreden çıkamadım gülmekten...
aynen kafa dengi arkadaşların olcak eylence gırgır şamate heyecanı yaşayacaksın bulursanda oda extra olur hoş buldukdan sonra sı daha ayrı bi heyecan başlangıcı olurr :D biz kesin polise satarızz:D

Tuğra kardesim ben üniversiteyi Erciyes de okudum,2001 iibf girisliyim..Talas anayurtta oturdum...Erciyes'e gittim bir cok kere ancak kaymak yerine kar üzerinde sucuk mangal yapmayı tercih ettik:)...Birde tesislesme telesiyej konaklama eksikdi bizim donemimizde suan daha iyiymis duyduguma gore...(Her sene geliyorum Kayseri'ye arkadaslarımın yanına,nasip olursa uğradığımızda yaparız bir organize erciyesin tadinada bakarız kardesim...

Kayseri dedik canım yağlama çekti bak şimdi:-((
ooo ulvi ortak yanlarımız çoğalıyor bende askerliği talas jandarma bölge komutanlığında yaptım 95 te(ooo yaşlanmışız yaaa)

Dostlarımla vakit geçirmek, futbol, masa tenisi ve halk oyunları. fakat 6 aydır sporla ilgilenemiyorum. kasığımdaki yırtık yüzünden.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Dostlarımla vakit geçirmek, futbol, masa tenisi ve halk oyunları. fakat 6 aydır sporla ilgilenemiyorum. kasığımdaki yırtık yüzünden.

[MENTION=666]mrtsnr[/MENTION] bana resimleri koydurma siteye
[MENTION=24163]cuprali[/MENTION] bende oynadım zamanında ama hobim olmadı bilardo

Geri
Üst Alt